Ірпінь
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хотенчан  Ангеліна  Костянтинівна на Doc.ua

Хотенчан Ангеліна Костянтинівна

Займається лікуванням патології шийки матки, запальних захворювань органів малого тазу. Проводить діагностику та лікування кіст різної етіології, доброякісних утворень органів малого тазу (міома, кісти). Займається лікуванням гормональних розладів в менопаузі та репродуктивному віці, невиношування вагінтності, безпліддя.

Освіта

• ХНУ ім. В.Н. Каразіна м. Харків | 2010 – 2016рр. медичний факультет – лікувальна справа • ЛДМУ м. Рубіжне Луганської області
  • 2016 – 2020рр. факультет післядипломної освіти інтернатура зі спеціальністю акушерство-гінекологія • НМУ ім. О.О. Богомольця м. Київ
  • 2023р. Факультет післядипломної освіти - спеціалізація «Ультразвукова діагностика»

Курси

• Курс кольпоскопії шийки матки у Н.Ф. Лігірди | 2020р.
  • Курс «Безперервне навчання лікарів» | з 2020р.
  • ТУ «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології»
  • ТУ «Сучасні аспекти ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології» | 2022р.
  • Курс «Естетична гінекологія: філери, ботулотоксини, лазери, плазмотерапія та пілінги. Теорія та практика» 2022р
  • ТУ «Офісна, діагностично- лікувальна гістероскопія, гістерорезектоскопія» | 2023р

Участь в асоціаціях

• кольпоскопії
  • веденні вагітностей
  • УЗД ОМТ та молочних залоз
  • Консультативних прийомів акушерсько-гінекологічних патологій
  • Естетичній гінекології: фільтри, ботулотоксини, лазери, плазмотерапія та пілінги.
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД органів черевної порожнини + нирки та сечовий міхур
  • УЗД молочних залоз
  • Планування та введення вагітності.

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Ельнара 01 Травень 2024
Все добре було, я задоволена прийомом, дякую.
Вероніка 25 Листопад 2022
Мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Візитом залишилась повністю задоволена і дуже вдячна Ангеліні Костянтинівні. За потреби звертатимусь до неї ще. Рекомендую.

Всі лікарі Ірпінь