Херсон
Лікар Гематолог Сенчук Оксана Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Сенчук Оксана Олексіївна

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на гематології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, стернальну пункцію (біопсія кісткового мозку), пункцію лімфатичних вузлів. Лікує такі захворювання і патології, як: анемія, хвороба Ходжкіна, лімфома, тромбоцитопенія, гострий і хронічний лейкоз, множинна мієлома

Перевірені відгуки про лікаря 15 відгуків

Лидия 11 Лютий 2021
Все було чудово! На всі питання, які мене цікавили, лікар відповіла. Професійно відповіла на аналізи, які я їй надіслала.
__ 25 Лютий 2021
Вадим 13 Квітень 2021
Обращался к доктору за комментарием своих анализов. С чем доктор успешно справилась.
Александра 11 Травень 2021
Впечатления самые положительные! Доктор мне объяснил не только по своей части, а и описал общую картину. Так ка я переболела коронавирусом и переживала, что у меня железодефицитная анемия. Она сказала, что ее как таковой нет и прокомментировала все результаты анализов. Я ей еще сбросила все, которые были в наличии. Подсказала, что нужно сделать УЗИ и обратится к семейному врачу. Со своей стороны, она рассказала даже больше чем могла бы.
Кирилл 02 Березень 2021
Анастасия 16 Червень 2021
Анастасия 14 Травень 2021
Лариса 02 Квітень 2021
Лариса Викторовна 17 Квітень 2021
Лариса Викторовна 23 Квітень 2021
Доктор проконсультировала полностью, я очень довольна.