Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Дудник Ольга Сергіївна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар спеціалізується на дерматологічній діагностиці та лікуванні шкірних і венеричних хвороб, проведення косметологічних процедур. Ольга Сергіївна проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри: папілом, бородавок, невусів, мезотерапію, біоревіталізація, плазмоліфтінг
Хірургічна клініка «Гарвіс»
Повторный прием – 350 грн.
ул. Батумская, 7 ана карті
Індустріальний
Діагностичний центр «Гарвіс»
Повторный прием – 350 грн.
пр. Слобожанский, 109ана карті
Індустріальний
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Стажування на кафедрі шкірних та венеричних захворювань на базі Донецького Медичного Інституту (2008)
  • Стажування на кафедрі шкірних та венеричних захворювань на базі Запорізької медичної академії (2010, 2014)
  • Стажування в Харківському інституті післядипломної освіти за напрямом "Дитяча дерматологія" (2016)
  • Стажування за трихолог в Національної Медичної Академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ (2017)
/r/n
  • Видалення доброякісних новоутворення шкіри: папіломи, бородавки, невуси
  • Дерматоскопія
  • Мезотерапія
  • Біоревіталізація
  • Плазмоліфтинг

Освіта

• Днепровская медицинская академия (2002)
  • Интернатура на кафедре кожных и венерических болезней ДГМА (2003)

Курси

• Плазмоліфтинг

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Коваленко 29 Березень 2021
Не эффективное лечение было назначенное. Не рекомендую
Ольга 24 Червень 2020
Мне было приятно быть на приеме у доктора. Я оцениваю доктора как профессионала высшего класса. Все рекомендации, которые мне дал доктор, оказались очень эффективные. Доктор очень отзывчиво отвечал на все мои вопросы и дал рекомендации на дальнейшее. Доктор полностью описал мне моё заболевание, рассказал возможные причины и возможные последствия. Я получила ответы на все свои вопросы и получила очень хорошую помощь.
Елена 21 Липень 2017
Приняли в назначенное время.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Дніпро