Дніпро
Лікар Педіатр, Пульмонолог Кузьменко Ніна Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Кузьменко Ніна Іванівна

Консультація від550 грн
Ніна Іванівна спеціалізується на пульмонології і педіатрії. Має стаж роботи понад 35 років. Лікар займається лікуванням пневмонії, бронхіальної астми, хронічного бронхіту у дітей. Проводить консультації, огляд, призначення схеми лікування, отоскопію
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 24 відгуки

Яромир 19 Квітень 2024
По роботі лікаря взагалі немає ніяких питань. Сам візит дуже сподобався. Видно що лікар має великий досвід у своїй роботі. Лікар відповів на усі мої запитання, візит пройшов чудово без будь-яких нарікань.
Ніколь 16 Квітень 2024
Приємна, добра лікарка, дуже комптеентна та високваліфікований фахівець, все нам пояснила, надала рекомендації, дякую!
Ганна 16 Квітень 2024
Задоволена прийомом та отриманою консультацією, все влаштувало, дякую.
Ганна 09 Квітень 2024
Кирило 16 Лютий 2024
До лікарки жлдних нарікань, чудовий фахівець, отримали консульнацію та напрямок лікування, записані на повторний прийом. Дякую.
Направлено до клініки
Олексія 16 Лютий 2024
Не сподобалося, план лікування написаний від руки, не зрозуміло, прочитати не можемо, лікарка не уважна, відволікалася.
Злата 30 Січень 2024
Олег 26 Січень 2024
Все сподобалося, дякую.
Назар 19 Січень 2024
Перший візит до цього лікаря, все нібито не погано, але багато незрозумілої термінології, натомість мало корисної інформації, довелося випитувати про те, що було необхідно дізнатися.
Еліна 22 Грудень 2023
Все было хорошо, доктор хорошо все объяснила
1 2 3

Всі лікарі Дніпро