Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Самошкіна Наталія Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Самошкіна Наталія Михайлівна

Наталя Михайлівна дитячий, підлітковий і дорослий лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Уже багато років займається всебічним наглядом і підтримкою здоров'я жінок на всіх етапах. Спеціаліст в області лікування патології шийки матки методами радіохвильової коагуляції, порушень менструального циклу, клімактеричних розладів, захворювань (запальних) жіночих статевих органів.

Перевірені відгуки про лікаря 66 відгуків

Тетяна 22 Березень 2024
Ставлю найвищу оцінку, дуже задоволнена лікаркою та порадами, дякую.
Маргарита 22 Лютий 2024
Доктор очень понравилась, очень приятная в общении, очень внимательная, хорошо все объяснила, была аккуратная, нашла подход к ребенку, ребенок был спокойный, все было хорошо
Дарина 20 Лютий 2024
Прийомом задоволена, максимально змістовна консультація, оцінюю на відмінно. Дякую!
Євгенія 16 Лютий 2024
Все добре пройшло. Лікар все доступно пояснила. Візит дуже сподобався.
Таїсія 26 Січень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Дар'я 05 Січень 2024
Все було дуже позитивно, лікар приділила увагу, все розповідала, все було дуже добре. Дитина і я залишились задоволені
Марія 22 Грудень 2023
Я вважаю що лікар дуже кваліфікований спеціаліст, відповіла на всі наші питання, назначила лікування, ми задоволені
Кира 28 Листопад 2023
С доктором было приятно общаться, прием прошел легко, было комфортно
Альона 03 Листопад 2023
Лікар дуже компетентна у своїй роботі, чітко все пояснює. Була уважна, відповіла на усі запитання, призначила дієве лікування.
Олена 31 Жовтень 2023
В цілому її підхід, спілкування, уважна, мені сподобалась, буду ще до неї ходити
5 6 7 chevron_right

Всі лікарі Дніпро