Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог Яблонська Наталія Павлівна на Doc.ua

Відгуки про Яблонська Наталія Павлівна

Наталія Павлівна акушер-гінеколог вищої категорії з досвідом роботи більше 20 років. Спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних захворювань жіночої сечостатевої системи інфекційного і гормонального характеру. Проводить кольпоскопію, біопсію, кріодеструкцію шийки матки, введення / видалення ВМС і ін.

Перевірені відгуки про лікаря 65 відгуків

Світлана 09 Березень 2024
Консультацією, як завжди, залишилася задоволена – лікар професіонал до якого звертаюся вже не вперше.
Анастасія 05 Березень 2024
Мені все сподобалося, гарна, кваліфікована лікарка, я задоволена, звертатимуся і рекомендую її іншим.
Інна 20 Січень 2024
Все відбулося нормально. Хороший лікар, я задоволена відвідуванням.
Анастасія 21 Грудень 2023
Лікарка професійна та приємна, було комфортно, вона мені допомогла. Буду відвідувати її ще.
Олександара 13 Грудень 2023
Все пройшло добре. Лікар сподобався.
Анонім 01 Листопад 2023
Все було добре, дякую!
Анастасія 21 Жовтень 2023
Хороший врач, грамотный, очень быстро и оперативно рассказала, на все мои вопросы ответила. Только есть одно, но, что во время консультации мне назначили анализы за которые пришлось доплатить, я не была предупреждена об этом, а в целом все понравилось.
Анастасія 13 Жовтень 2023
Консультація пройшла добре, отримала відповіді на усі свої запитання. всім задоволена.
Мария 03 Жовтень 2023
Направлено до клініки
Елена 24 Серпень 2023
Консультацією залишилася незадоволена - отримала відповіді тільки на ті питання, відповіді яких знала, а те, що мене дійсно цікавило, відповіді так і не отримала.
5 6 7 chevron_right

Всі лікарі Дніпро