Дніпро
Лікар Отоларинголог Однороманенко  Ірина Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Однороманенко Ірина Анатоліївна

Лікар спеціалізується на лікуванні хвороб вуха, горла, носа у дітей та дорослих. Проводить промивання придаткових пазух носа, промивання слухових труб, видалення сірчаних пробок. Видаляє сторонні тіла з вуха, носа. Лікує такі захворювання, як гострий та хронічний риніт, риносинусит, гострий тонзиліт, фарингіт, отит, ларингіт, фарингомікоз, епіглоттит, поліпоз носа, алергічний риніт, фурункули носа та вуха, гостра та хронічна сенсоневральна туговухість.

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Анна 25 Січень 2024
 Все сподобалось на візиті. Було все  професійно, швидко, все по темі. Лікар ввічливий, все добре.
Єгор 18 Січень 2024
Добрий лікар.
Таісія 01 Грудень 2023
Все добре, все сподобалось, отримали дуже гарну консультацію
Вікторія 06 Жовтень 2023
Уже не впервые обращаюсь к Ирине Анатольевне, говорит чётко, по сути. Информацию преподносит понятно, доходчиво. Консультация проходит оперативно. Рекомендуемое лечение всегда помогает.
Аліса 21 Вересень 2023
Гарний лікар, дуже допомогла дитині. Консультацією з лікарем залишились задоволені, та якщо потрібно буде то ще будемо звертатися до неї. Рекомендую.
Діана 13 Вересень 2023
Володимир 03 Липень 2023
Савелий 26 Січень 2023
Ольга 08 Лютий 2022
Ольга 26 Січень 2022
Доктор приятный, профессиональный. Доктор провела осмотр, поставила диагноз, назначила лечение, все прошло достаточно быстро, профессионально

Всі лікарі Дніпро