Дніпро
Лікар Інфекціоніст Даниліна Олена Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Даниліна Олена Сергіївна

Консультація від800 грн
Лікар лікує повітряно-крапельні, герпетичні інфекції, паразитози, синдром Жильбера, кліщовий бореліоз, кандидози, хворобу котячої подряпини, коросту, педикульоз, гострий тонзиліт. Веде пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, займається лікуванням інших інфекційних захворювань. Призначає противірусне лікування, проводить вакцинацію, вимірювання рівня глюкози, закритий масаж серця
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Наталія 10 Липень 2024
Лікар мені дуже сподобався. Дійсно хороший, ввічливий, уважний спеціаліст. Дуже залишилися задоволена візитом.
Діна 22 Травень 2024
Задоволена візитом, все сподобалося, отримала гарнук консультацію, від спілкування тільки позитивні враження, дякую.
Наталія 22 Травень 2024
Дуже компетентна лікарка, уважна, все пояснює, я дуже задоволена, планую звертатися повторно. Дякую!
Микита 01 Травень 2024
Глафира 04 Жовтень 2023
Все пройшло добре, лікар подивилась та назначила курс лікування. Консультацією з лікарем залишились задоволені
Дарія 27 Вересень 2023
Усе сподобалось, лікар була уважна усе відбулося за часом, мої скарги були розглянуті й відповідно відреаговано.
Дарья 20 Вересень 2023
Лікар професійна, дуже мені допомогла - діагностувала моє захворювання та призначила лікування. Усе добре пройшло.
Олег 13 Вересень 2023
Оксана 16 Лютий 2022