Чернівці
Лікар Дерматолог Чорнописький Юрій Миколайович на Doc.ua

Чорнописький Юрій Миколайович

Лікар-дерматолог, дитячий дерматолог, терапевт. Спеціалізується на дорослій та дитячій дерматології. Займається лікуванням атопічного дерматиту, контактного дерматиту, алопеції, акне та ін. Виконує дерматоскопію. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного характеру.

Освіта

• Закінчив Буковинський державний медичний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобув кваліфікацію лікар (2012)
  • Навчався в інтернатурі при кафедрі дерматовенерології Буковинського державного медичного університету (2014)
  • Атестувався при згаданому університеті та здобув кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Терапія" (2014)
  • Атестувався при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України, отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Дитяча дерматовенерологія" (2019)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Призначення лікування

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Богдан 22 Квітень 2024
Лікар все зрозуміло пояснив, все супер було, дякую.
Єлизавета 10 Квітень 2024
Консультацією задоволена - лікар усе докладно пояснив, та показав, був приємним у спілкуванні.
Лілія 01 Лютий 2024
Лікар надав нам всю інформацію, дуже багато все розповідав. По нашому питанню ми все зрозуміли. Ми залишилися задоволені. Лікар компетентний
Соломія 24 Січень 2024
Лікар гарний фахівець та чуйна людина, має правильний підхід до пацієнтів, все зробив як слід, надав гарну консультацію, я дуже вдячна.
Кароліна 27 Жовтень 2023
Хороший лікар!