Чернівці
Лікар Акушер-гінеколог Сковородіна  Юліанна  Михайлівна на Doc.ua

Сковородіна Юліанна Михайлівна

Консультація від700 грн
Юліанна Михайлівна - спеціалістка з лікування гінекологічних захворювань. Лікарка виконує введення та видалення внутрішньоматкової спіралі, консультації вагітних до 12 тижнів та ін.
Відгуків
Освіта
  • Буковинський Державний медичний університет
Курси
  • Брала участь у науково-практичному семінарі “Диференціація клінічного діагнозу. Клінічний діалог гінеколога та гастроентеролога. Можливості регуляторної терапії”
  • Консервативне лікування аденоміозу MDPI
  • Дистаційно-освітній проект Gynecology school “Турбота про вагітну жінку протягом гестації”
  • Науково-практична конференція “Здоров’я жінки 40+”
  • “Особливості надання медичної та психологічної допомоги жінкам, які постраждали від сексуального насильства”
  • Всеукраїнський форум – “Vagina, cervix, uterus: інфекція, запалення, неоплазія”
  • “Здоров’я жінки від А до Я. Сучасні гінекологічні та акушерські гайдлайни і протоколи”
  • Семінар De femina: pro андрогени
  • Українська асоціація репродуктивної медицини “Безпліддя не вирок! Шлях до успіху подолаємо разом!”
  • Науково-практична конференція “Гармонія гормонів – основа репродуктивного здоров’я жінки”
  • Науково-практична конференція “Синдром полікістозних яєчників: інсулінорезистентність, ожиріння, якість життя”
Послуги
  • Консультація гінеколога
  • Консультація вагітної до 12 тижня вагітності
  • Введення та видалення внутрішньоматкового контрацептиву
  • Пунктування кісти шийки матки радіохвильовим методом
  • Біопсія шийки матки та порожнини матки
  • Радіохвильова абляція

Всі лікарі Чернівці