Чернівці
Лікар Акушер-гінеколог Мороз  Оксана Василівна на Doc.ua

Мороз Оксана Василівна

Консультація від 650 грн
Оксана Василівна лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних станів репродуктивної системи у жінок, патологій шийки матки, хронічних захворювань жіночих статевих органів, сечостатевих інфекцій, доброякісних новоутворень додатків матки, непліддя жіночого генезу. Оксана Василівна також займається питаннями ендокринної гінекології (СПКЯ, ендометріоз, міома матки, кісти яєчників) та корекції гормональних порушень.
Відгуків
Освіта
  • Буковинський Державний медичний університет
Курси
  • Лікар першої кваліфікаційної категорії
  • Конференція «Сучасні підходи до терапії звичного невиношування»
  • «МІОМА МАТКИ:МЕТОДИ ВИБОРУ ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ»
  • 100 Питань про здоров’я жінки: гормонокорекція, онкоризики, профілактика
  • «Ендометрій. Нові стандарти сонографічного опису ендометрія, згідно наказу МОЗ № 869 "Гіперплазія ендометрія" (2021р) IETA»
  • Гостра хірургічна патологія та вагітність Невідкладна допомога та інтенсивна терапія (для лікарів акушерів-гінекологів, анестезіологів. хірургів)
  • «Жіноче здоров’я від А до Я»
  • Міжнародний симпозіум онлайн «Теорія та практика репродукції людини»
  • «Сучасні репродуктивні технології з точки зору гінеколога»
  • Women’s Health from A to Z with the section "Maintaining fertility at different ages within professional development of obstetrician-gynecologists"
  • «Раціональна терапія порушень менструального циклу»
  • «Вибрані питання гінекології та онкогінекології»
  • «Метаболічні порушення в організмі жінки. Вікові особливості корекції зайвої ваги»
  • «Репродуктивне здоров’я жінки: від теорії до практики»
  • «Збереження здоров’я жінки: мультидисциплінарний погляд»
Послуги
  • Консультація гінеколога
  • Огляд на кріслі
  • Взяття мазків
  • Відеокольпоскопія
  • Встановлення спіралі
  • Підбір ОК
  • Складання плану лікування
  • Гінекологічні профілактичні огляди та консультування щодо планування вагітності

Лікування захворювань:

• Патології шийки матки
  • Запальні стани репродуктивної системи у жінок
  • Хронічні захворювання жіночих статевих органів
  • Ендокринна гінекологія (СПКЯ, ендометріоз, міома матки, кісти яєчників) та корекція гормональних порушень
  • Сечостатеві інфекції
  • Доброякісні новоутворення додатків матки