Черкаси
Лікар Ендокринолог Савчук  Юрій  Васильович на Doc.ua

Відгуки про Савчук Юрій Васильович

Консультація від500 грн
Діагностика та лікування ендокринних порушень.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Анна 03 Липень 2024
Отримали відповіді на усі свої запитання, таким чином отримали бажане вад консультації.
Альона 17 Травень 2024
Звертаюся до цього лікаря не вперше, як завжди, отримую гарну консультацію та рекомендації, дякую.
Валентина 10 Травень 2024
Візитом до цього лікаря задоволена,Є отримала гарну консультацію і планую звернутися повторно, мене все влаштовує, дякую.
Вячеслав 10 Травень 2024
Гарні враження. На всі питання, які у мене були, лікар відповів, прийом сподобався, я дуже задоволений роботою лікаря
Альона 27 Березень 2024
Лікар розказав усе, що мені було потрібно, тому консультацією задоволена.
Альона 22 Березень 2024
Прийом сподобався, буду звертатися до лікаря ще
Валерій 20 Березень 2024
Прийомом задоволений, лікар відповів на всі питання по моїй проблемі, надав призначення щодо лікування, дякую.
Альона 13 Березень 2024
Лікар компетентний, все розповів, розказав план лікування, пояснив простими словами, відповів на всі запитання. Лікарем задоволена
Віталій 16 Лютий 2024
Прийняв лікар нас добре, все розказав доступно, чітко все пояснив, надав хороші рекомендації, виписав дієве лікування, все нормально було.Ми задоволені візитом до цього лікаря.
Сергій 05 Січень 2024
Я звертався до різних лікарів міста, порівняння з іншими лікарями, лікар адекватний, зрозуміло все пояснює, дав дуже кваліфіковані поради по моїм проблемам, буду з лікарем надалі працювати, прийомом задоволені

Всі лікарі Черкаси