Черкаси
Лікар Уролог  Кургуз Владислав Олександрович на Doc.ua

Кургуз Владислав Олександрович

Лікар лікує гострі та хронічні захворювання урологічного профілю

Освіта

• Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за фахом «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію доктор (2016)
  • Лікар-інтерн у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова (2016)

Курси

• Науково-практична конференція «Сучасні підходи до діагностики та лікування раку передміхурової залози» (2016)
  • Учасник 7й міжнародній науково-практичній конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичної та реконструктивної хірургії сечовивідних шляхів» (2017)
  • Атестація у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова, присвоєно звання доктора-фахівця по спеціалізації «Урологія» (2018)
  • Сертифікат по курсу «Ударно-хвильова терапія в урології та андрології», Харків (2019)

Виконувані процедури

• УЗД органів сечовивідної системи (нирки, сечовий міхур)
  • Трансректальне УЗД (передміхурова залоза)
  • УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінально (передстатева залоза, насінні бульбашки, сечовий міхур)
  • УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (органи мошонки)
  • Лікування передчасного сім'явипорскування
  • Лікування гідроцілі
  • Лікування гіперактивності сечового міхура
  • Лікування кісти придатка яєчка
  • Лікування ЗПСШ
  • Лікування урологічних захворювань у жінок
  • Проведення циркумцизії
  • Пластика вуздечки статевого члена
  • Збільшення статевого члена
  • Ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту та імпотенції

Перевірені відгуки про лікаря

45 Відгуки
Максим 20 Квітень 2024
Грамотно, розумно, все зрозуміло. Онлайн консультація сподобалася, приголомшені професійними навичками лікаря, лікар дуже гарно зробив свою роботу
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонім 06 Квітень 2024
На прийомі все влаштувало, лікар компетентний, дякую.
Людмила 04 Квітень 2024
Дуже хороший спеціаліст, дуже грамотно все розказав, все було дуже добре, до лікаря зверталася вже другий раз, лікар мені дуже сподобався
Василь 22 Березень 2024
Анонімно 18 Березень 2024
Попередньо я обстежувався в іншого лікаря, потім змінив лікаря і звернувся до лікаря Кургуз. Дуже задоволений інформативною консультацією. Я дуже задоволений роботою лікаря

Всі лікарі Черкаси