Черкаси
Лікар Кардіолог, Терапевт Думанецький Віталій Анатолійович на Doc.ua

Думанецький Віталій Анатолійович

Віталій Анатолійович займається діагностикою та лікуванням внутрішніх захворювань. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію. Займається лікуванням гіпертонічної хвороби, стенокардії, бронхіальної астми, хронічної обструктивної хвороби легень та ін.
  • «Поширеність штамів, що продукують бета-лактамази розширеного спектру, серед ентеробактерій, виділених від хворих на хірургічний профіль» - «Перший крок у науку - 2012» м. Вінниця (2012)
  • Експериментальне обґрунтування місцевого застосування комбінації імуномодулятора та антимікробної мазі під час лікування гнійних ран у дослідах «in vivo» Актуальні проблеми медицини. м. Гомель (2015)
  • «Вивчення впливу препарату ліастен на антимікробні властивості мазі на гідрофільній основі левомеколь», «Перший крок у науку – 2015» м. Вінниця (2015)
  • «Показник морфометричного аналізу нейтрофілів як об'єктивний критерій їх функціональної активності» - «XIX Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених», м. Тернопіль (2015)

Освіта

• Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова, «Лікувальна справа» (2017)

Курси

• «Cardiology In Use» (Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова), Київ (2018)
  • Basic school of echocardiography (MEDICAL CENTER “VALIKHNOVSKI”), Київ (2018)
  • «Курси інформації та стажування» (Черкаський обласний кардіологічний центр), Черкаси (2019)

Виконувані процедури

• Аускультація

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Костянтин 05 Січень 2024
Мені все сподобалось. Я прийшов до лікаря після лікарні, мене лікували, але причину високого тиску там не шукали. Лікар рекомендував шукати причину, причини можуть бути різні. На всі питання лікар відповів, лікар дуже сподобався
Леонид 23 Листопад 2022
Олександр 10 Серпень 2022