Черкаси
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жук  Світлана  Іванівна на Doc.ua

Жук Світлана Іванівна

Спеціаліст проводить кольпоскопію, медикаментозне переривання вагітності. Займається лікуванням запальних захворювань, кандидозу, захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), менструальних дисфункцій, гострих кандилом, папілом, патологій шийки матки, ерозії шийки матки.

Освіта

• 2004 - закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікарська справа».
  • 2006 - пройшла інтернатуру на базі відділення акушерства та гінекології Черкаського пологового будинку №1.
  • 2006 - отримала сертифікат за фахом «Акушерство і гінекологія» в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця.
  • 2009 - підвищення кваліфікації за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2020 - присвоєно першу кваліфікаційну категорії за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • радіохвильове лікування ерозії шийки матки
  • медикаментозне переривання вагітності
  • встановлення/видалення внутрішньоматкової спіралі
  • видалення поліпа цервікального каналу радіохвильовим методом.

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Валерія 03 Травень 2024
Лікарка компетентна, все доступно пояснила, прийом мені сподобався, дякую.
Яна 19 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Сподобався лікар.
Андріана 05 Березень 2024
Лікар дуже приємна, запитала про мій стан, ми обговорили ключові питання, все було чітко, ясно все пояснили, призначили лікування, враження дуже позитивні.
Олена 26 Лютий 2024
До лікаря зверталася не перший раз, гарний лікар
Марта 25 Жовтень 2023

Всі лікарі Черкаси