Черкаси
Лікар Невролог Липова  Лілія  Григорівна на Doc.ua

Відгуки про Липова Лілія Григорівна

Консультація від550 грн
Лілія Григорівна - лікар-невролог дитячий першої кваліфікаційної категорії. Консультує за такими напрямами як затримка стато-кінетичного та психомовленнєвого розвитку, невротичні стани, захворювання вегетативної нервової системи, епілепсія, епілептичні синдроми, порушення сну, спадкові захворювання нервової системи та ін. Лілія Григорівна приймає участь у наукових конференціях, завжди стежить за останніми методами обстеження та лікування в медицині.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Мілана 01 Червень 2024
Анастасія 22 Березень 2024
Лікар гарно все вислухала, все пояснила, прийом сподобався
Олексій 08 Березень 2024
Мені сподобалася увага лікарки до деталей, вона вивчила результати всіх досліджень, проконсультувала, зробила призначення, я задовлена, дякую.
Аліна 08 Березень 2024
Онлайн консультація цілком мене задовоольнила, лікарка виявила проблему та її причини, призначила лікування, я дуже вдячна.
Ян 13 Лютий 2024
Все было замечательно, доктор нам очень понравилась. Доктор очень внимательная, хорошо все объясняет, было все понятно и никаких вопросов не осталось. Доктор помогла ребенку и нам родителям тоже рекомендовала лекарства. Доктор очень аккуратно нашла подход к ребенку, нам это очень понравилось
Валерія 26 Січень 2024
Все сподобалось. Лікар  чуйна, приємна. Все добре роз'яснила. Я задоволена візитом.
Матвій 16 Січень 2024
Прекрасний лікар, гарний прийом, лікар тактична, чуйна, з дитиною знайшла дуже легко контакт
Артем 24 Жовтень 2023
Усе пройшло добре.
Лев 15 Вересень 2023
Усе сподобалось, було комфортно та приємно, на усі запитання отримала відповіді. Залишились задоволені і я й дитина.

Всі лікарі Черкаси