Черкаси
Лікар Кардіолог Жукова Алла Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Жукова Алла Іванівна

Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: ішемічна хвороба серця, стенокардія, кардіосклероз, серцева недостатність 1-3 стадії, гіпертонічна хвороба 1-3 стадії, кардіоміопатія, вегето-судинна дистонія. Веде пацієнтів, які перенесли операції на серці, стентування, імплантацію кардіостимуляторів, запальні захворювання серця.

Перевірені відгуки про лікаря 26 відгуків

Борис 01 Травень 2024
Дуже хороша лікарка, дуже приємна, нам подобається. Будемо звертатися до лікаря ще
Людмила 10 Квітень 2024
Уважна, компетентна, привітна, чудовий фахівець, я задоволена візитом до цієї лікарки.
Володимир 10 Квітень 2024
Візитом задоволений - отримав лікування, усе пройшло гаразд.
Любов 08 Квітень 2024
Лікар супер!
Олександр 04 Березень 2024
Все дуже сподобалося.
Петро 04 Березень 2024
Хороший лікар, знаю давно цього лікаря. Тому саме до нього і хотіли попасти та поспілкуватися. В загальному візит пройшов як завжди відмінно.
Юлія 28 Лютий 2024
Прийом сподобався, хороший лікар
Римма 22 Січень 2024
Дуже гарна лікарка, грамотна, уважна та кваліфікований фахівець. Я задоволена та рекомендуватиму її. Дякую!
Олена 15 Січень 2024
Дуже класна лікарка, приємна в спілкуванні, щира, а також кваліфікований фахівець, я дуже зхадоволена прийомом, рекомендую її всім.Дякую!
Валерій 20 Грудень 2023
1 2 3