Бориспіль
Лікар Отоларинголог Замотін  Роман Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Замотін Роман Олександрович

Консультація від 480 грн
Замотін Роман Олександрович лікар отоларинголог із стажем роботи більше 15 років. Займається діагностикою та лікуванням гострих та хронічних захворювань ЛОР-органів. Надає ургентну медичну допомогу при сторонніх тілах в ЛОР-органах, носових кровотечах, абсцесах і фурункулах, травмах ЛОР-органів.Проводить розтин паратонзилярних абсцесів, редресацію кісток носа, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання порожнини носа по Проєтцу та ін. Має досвід оперативного лікування. Лікар у своїй практиці використовуєтільки доказові методи лікування.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Інна 22 Квітень 2024
Лікар дуже сподобався, візит теж сподобався. Дякую.
Антоніна 19 Квітень 2024
Сподобалось уважне ставлення, лікар був уважним, вислухав, зробив обстеження. Усе що хотіла, й навіть більше отримала. Проблему що мала, допоміг вирішити. Консультацією задоволена.
Олеся 18 Квітень 2024
Нічого поганого сказати про цього лікаря не можу. Лікар надав досить адекватні поради, на мою думку лікар досить гарний спеціаліст.
Дарʼя 28 Березень 2024
Ми дуже задоволені. У лікаря були на лікуванні, лікування було дуже грамотне, дуже швидко побачили лікування. Лікар дуже уважний, все розказав, відповів на всі питання.  Дуже хороший лікар
Анна 12 Березень 2024
Все було добре, лікар сподобався
Юлія 27 Лютий 2024
Задоволена лікарем та консультацією абсолютно, можу сміливо рекомендувати, чудовий фахівець, дякую.
Ясміна 05 Лютий 2024
Дуже гарний лікар.
Лариса 22 Січень 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря, досвідчений та компетентний фахівець, людина на своєму місці, надав мені потрібні рекомендації, дякую!
Раїса 18 Січень 2024
Нам дуже сподобалося. Лікар все уважно вислухав, запропонував адекватне лікування. Ми задоволені
Мілана 11 Січень 2024
Всё понравилось - и объяснил, и рассказал, и осмотрел. Много внимания, всё прошло супер!

Всі лікарі Бориспіль