Бориспіль
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Каспрук Олена Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Каспрук Олена Олександрівна

Консультація від600 грн
Каспрук Олена Олександрівна - лікар лікар-дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії. Досвід роботи – більше 20 років. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, волосся, нігтів. Лікар проводить діагностику і лікування таких хвороб, як вугрова хвороба, розацеа, періоральний дерматит, себорейний дерматит, атопічний дерматит, герпес, мікози шкіри, оніхомікоз, алергодерматози, стрептодермії, екземи, псоріаз та ін. Проводить дерматоскопію і видалення новоутворень шкіри (родимки, себорейні кератоми, папіломи, ангіоми, бородавки, контагіозний молюск) радіохвильовим методом. Фахівець у своїй практиці використовує тільки доказові методи лікування.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 47 відгуків

Ганна 25 Червень 2024
Лікар дуже приємна, уважна, прийом сподобався
Діана 15 Червень 2024
Хороший лікар, прийом сподобався
Олександр 01 Червень 2024
Все було відмінно, хороший лікар, прийом сподобався
Наталія 31 Травень 2024
Андрій 08 Травень 2024
Все було чудово, лікар ввічливий, прийом сподобався
Оксана 07 Травень 2024
Дуже сподобався лікар,  професійний та кваліфікований спеціаліст. Про Олену Олександрівну залишилися дійсно тільки найщиріші відгуки. У нас час  на жаль дуже важко зустріти такого хорошого спеціаліста, як ось цей лікар. Тому я дуже задоволена що попала саме до цього лікаря на візит.
Артур 04 Травень 2024
Прийом сподобався, хороший лікар
Олена 22 Квітень 2024
Лікарка уважна, все детально з'ясувала, відповіла на всі питання, надала рекомендації, я задоволена, дякую.
Олександра 22 Квітень 2024
Лікар дуже сподобався.  В майбутньому планую ще звертатися саме до цього спеціаліста, якщо буде така потреба. Адже лікар мені дуже добре допоміг вирішити мою проблему.
Людмила 20 Квітень 2024
Мені прийом сподобався, лікар все гарно пояснила і розказала
5 chevron_right