Бердянськ
Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Форостина Вікторія Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Форостина Вікторія Вікторівна

Лікар веде прийом дітей з 6-річного віку і дорослих, спеціалізується на лікуванні головного болю, а також болів в шиї, спині і попереку, надає допомогу при радикуліті, викривленні хребта, остеохондрозі і міжхребцевих грижах. Володіє методиками мануальної діагностики, антропометрії, проводить заняття на вертебрологічних тренажерах

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Александр 10 Грудень 2021
Екатерина 29 Вересень 2021
Илья 15 Червень 2021
Денис 11 Березень 2021
У доктора подход грамотный, профессиональный. Доктор описал проблему и причину, о которой я даже не знал. Консультация была на высшем уровне. У доктора классный, здоровый подход!
Форостина Вікторія Вікторівна 19 Липень 2021
Денис, дякуємо, що залишили відгук! Ваші слова підтверджують кваліфікованість і професіоналізм лікаря. Бажаємо Вам здоров’я.
Надежда 11 Березень 2021
Яна 02 Березень 2021
Доктор внимательная, посмотрела все результаты анализов, рассказала о проблемах позвоночника. Прием мне очень понравился.
Форостина Вікторія Вікторівна 14 Липень 2021
Яна, дякуємо, що оцінили професіоналізм лікаря. Раді, що прийом виправдав Ваші надії. Бажаємо Вам здоров’я.