24 відгуки

Полісся Кардіо Плюс

• Паркінг,

В діагностичному відділенні «Полісся кардіо Плюс» представлено широкий перелік сучасного обладнання з технологіями, за багатьма параметрами не мають аналогів в Україні. Дана спеціалізована апаратура дозволяє діагностувати захворювання серця, судин на етапі доклінічних проявів. ще

• Нд: вихідний

вулиця В'ячеслава Чорновола, 4. На карті

Королевський

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Житомира:

Устаткування діагностичного центру

Технічна база діагностичного відділення «Полісся кардіо Плюс» представлена ​​апаратами нового покоління для більш точної досконалої діагностики:

• Aloka L7 (модель 2010 року) - оснащена програмним забезпеченням, що дозволяє визначити ригідність, еластичність серцевого м'яза, скоротливу здатність окремих ділянок міокарда;
  • лінійка функціональних апаратів фірми Shiller - є світовим лідером діагностики захворювання серця, призначена для досліджень дорослих, дітей з вадами розвитку серця, судин, спортсменів, практично всіх жителів, які перейшли 40-річний рубіж, щоб визначити функціональні можливості свого організму до фізичних, психоемоційних навантажень ;
  • електроенцефалограф на 29 каналів аналізу і записів імпульсів - завдяки методикам дослідження мозку, закладеним у програмі, апарат вдвічі перевищує можливості технологій, представлених в клініках області;
  • Aloka 6 (модель 2010 року) - обладнаний програмами для роботи біпланова ультразвуковими датчиками.

Послуги діагностичного центру

• судин голови;
    • судин (артерій) кінцівок;
    • судин (вен) кінцівок;
    • ниркових артерій.

Все хорошо, приветливый персонал, хорошие врачи.

Арина, 22.03.2018

Мне очень понравилось. Я довольна работой клиники.

Светлана, 17.02.2018

Все устроило, все хорошо, комфортно, обслуживание хорошее, никаких жалоб нет.

Инна, 05.01.2018

Нас все влаштувало, найкращі враження, дуже уважний лікар, рецепція, все було дуже гарно.

Аделя, 13.12.2017

Все нормально. Обслужили хорошо. Приятные люди.

Дмитрий, 01.11.2017

ул. Леха Качинского, 4. На карті