Медичний діагностичний кабінет «Еластометр» (кабінет еластографії і мультипараметричної ультразвукової діагностики)

Медичний діагностичний кабінет «Еластометр» спеціалізується на діагностиці дифузних уражень печінки та інших органів. Центр надає консультації висококваліфікованих гепатологів та інфекціоністів, а також діагностичні послуги: еластографію, стеатометрію та ультразвукову діагностику ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

бульвар Шевченка 32. На карті

Коммунарский

Медичний діагностичний кабінет еластографії та мультипараметричної ультразвукової діагностики «Еластометр» спеціалізується на діагностиці дифузних уражень печінки та інших органів (при гепатитах, цирозах, гепатозах, цукровому діабеті, надмірній вазі). У діагностичному центрі працюють справжні професіонали своєї справи – лікарі гепатологи та інфекціоністи з великим досвідом роботи.

Нові неінвазивні методи досліджень в установі дозволяють пройти необхідну діагностику та підтвердити або виключити фіброз печінки та цироз.

Для діагностики тяжкості захворювання печінки в клініці використовують низку діагностичних досліджень:

• ультразвукова еластометрія, доповнена доплерографією судин, та визначення кількості жирової інфільтрації печінки (стеатометрія), традиційне УЗД;
  • транзієнтна еластометрія апаратом "Фіброскан", фірма Ехосенс ​​(Франція).

Еластографія та еластометрія допомагає дізнатися, наскільки сильно пошкоджено печінку. Навіть при невиражених структурних дифузних змінах печінкової тканини або їх відсутності при проведенні простого ультразвукового дослідження може виявитися виражений важкий фіброз або цироз при проведенні еластографії -метрії.

Також у діагностичному кабінеті «Еластометр» проводять ультразвукову діагностику:

• органів черевної порожнини;
  • нирок;
  • доплерографію судин печінки та черевної порожнини;
  • щитовидної залози з еластографією;
  • молочних залоз із еластографією;
  • органів малого тазу (матка, яєчники) трансвагінально;
  • передміхурової залози.

У діагностичному кабінеті використовується таке сучасне обладнання:

• мультипараметрична ультразвукова система сканування;
  • УЗД-апарат (Soneus P7, Україна-Швейцарія);
  • Фіброскан (Echosens, Франція).

Комфортні умови, висококваліфіковані спеціалісти, якісні послуги та приємні ціни неодмінно порадують кожного клієнта діагностичного центру «Еластометр».

Клинику тяжело найти, карта не соответствует, очень неудобно, пришлось долго искать клинику, ориентир частный дом и рядом спортклуб. Других проблем не было, все было нормально, хорошо обслужили

Вадим, 14.11.2023

Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Сергей, 14.12.2022

Специалист очень хороший. Помещение требует ремонта и отопления.

Лидия, 31.01.2022

Замечательный центр, хорошо, удобно расположен. Понравилось отношение врача, которая делала мне УЗИ, всё разъяснила. Остался доволен.

Артем, 04.01.2022

24.09 2020 я посетил кабинет "Эластометр" города Запорожье, проспект Соборный 11. Все прошло просто великолепно! Комфортно, и в моем понимании — высший пилотаж. Обследовали печень. До этого, у меня был диагноз фиброз четвертой стадии. Лечился полтора года, сделали повторное обследование. Печень вышла на F2. Доктор, просто молодец! Умница и красавица. Можно ходить с удовольствием.

Сергей, 24.09.2020

ул. Украинская, 57 А. На карті