«ДЖІН. ДЖІ КЛІНІК», GYN. G CLINIC

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Сб-Вс: выходной

м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 19. На карті

Лікувально-діагностична клініка «Gyn. GClinic», пропонує широкий спектр медичних послуг в області гінекології, дерматології та ін’єкційної косметології. У нас ведуть прийом гінекологи-репродуктологи, спеціалісти з ведення вагітності, лікарі естетичної гінекології, дерматологи та косметологи. Завдяки цьому ми можемо надати кваліфіковану допомогу у більшості випадків та надати широкий спектр послуг нашим пацієнтам.

Гінекологія:

Функціональна діагностика:

• Кольпоскопія та вагіноскопія;
  • УЗД діагностика

Діагностичні процедури:

• ПАП тест- цитологічний скринінг входить в обов’язковий перелік досліджень які необхідно проходити жінкам починаючи з 21 року.
  • Бактеріоскопічне дослідження виділень статевих органів (піхви, цервікального каналу та уретри) так званий аналіз на флору, направлений на виявлення бактеріальної та/або дріжджової флори які можуть призводити до запальних захворювань жіночих статевих органів.
  • Діагностика інфекцій методом ПЛР - інфекції, що передаються статевим шляхом, часто є причиною запальних захворювань органів малого тазу, тому необхідно як якнайшвидше визначити збудника захворювання, щоб призначити правильне лікування.

Які захворювання лікує гінеколог?

• Лікування запальних захворювань органів малого тазу;
  • Лікування патології шийки матки;
  • Малоінвазійне оперативне лікування шийки матки;
  • Лікування гормонально-обумовлених захворювань;
  • Корекція порушень менструального циклу;
  • Виконує підбір контрацептивів;
  • Встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі (ВМС);
  • Проводить корекційні та пластичні операції з естетичної гінекології;
  • Виконує підбір менопаузальної гормональної терапії.

Дерматологія

Лікарі-дерматологи «Gyn. GClinic»успішно діагностують та лікують великий спектр шкірних захворювань спровокованих різними факторами. Варто знати, що більшість захворювань мають високу швидкість поширення тож важливо не відкладати візит до лікаря-дерматолога.

Приводи звернутися до лікаря-дерматолога:

• З’явилося подразнення, тріщини, лущення або свербіж;
  • З’явився сип або гнійничкові утворення;
  • Поява вугрів та/або прищів на шкірі;
  • Поява таких новоутворень як бородавки, папіломи, молюски та інше;
  • Зміна кольору або форми родимок або інших новоутворень;
  • Травмування родимки, гемангіоми та інше;
  • Проблеми з нігтями;
  • Витончення або надмірне випадіння волосся (алопеція).

В «Gyn. GClinic»ми гарантуємо надання кваліфікованої медичної допомоги, повну конфіденційність та делікатне обговорення ваших проблем.

Які захворювання лікує дерматолог?

• Вірусні інфекції шкіри та слизових;
  • Бактеріальні інфекції шкіри та слизових;
  • Грибкові захворювання шкіри та нігтів;
  • Паразитарні хвороби шкіри;
  • Алергодерматози;
  • Неінфекційні хвороби шкіри;
  • Доброякісні шкіряні новоутворення;
  • Проводить дерматоскопію;
  • Проводить видалення доброякісних шкіряних новоутворень;

Косметологія

Лікарі-косметологи «Gyn. GClinic»мають вищу медичну освіту, використовують у  роботі з пацієнтами тільки сертифіковані препарати в області естетичної косметології, все спрямоване на те, щоб вирішити будь-які естетичні проблеми на найвищому рівні!

Приводи звернутися до лікаря-косметолога:

• Підвищена чуттєвість, сухість або жирність шкіри;
  • Недоліки шкіри (пігментація, судинні дефекти, та ін.)
  • Для профілактики вікових змін шкіри;
  • При появі перших ознак старіння;
  • Асиметрія обличчя;
  • Корекція рис обличчя (форми губ, вилиць та ін.).

Перелік послуг:

• Ботулінотерапія;
  • Контурна пластика;
  • Аугментація губ;
  • Біоревіталізація;
  • Пілінг.

Подбайте про своє жіноче здоров'я та красу вже сьогодні – телефонуйте та записуйтесь на консультацію лікаря-дерматолога до клініки«Gyn. GClinic»! Ми чекаємо вас!

Сподобалася клініка, пройшло все чудово, без ніяких проблем. Немає ніяких зауважень до цієї клініки. Все було класно.

Наталія, 25.03.2024

ул. Д. Богуславского 4. На карті