Медичний центр «Мій лікар»

• Генератор в клініці,

У центрі «Мій лікар» працюють лікарі першої і вищої категорій, кандидати медичних наук. Постійно ведеться навчання та підвищення кваліфікації співробітників. Тут можливо пройти лікування та діагностику за наступними напрямками: акушерство і гінекологія, анестезіологія, дерматовенерологія, сімейна медицина, стоматологія, косметологія, кардіологія, неврологія, онкогінекологія, отоларингологія (ЛОР), офтальмологія, ортопедія і травматологія, урологія, ультразвукова діагностика, проктологія, педіатрія, хірургія. ще

• Нд: вихідний

вул. Євгена Коновальця, 21. На карті

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичне відділення дозволяє зробити всі види аналізів та забезпечити повний комплекс досліджень.

В клініці наявні денний стаціонар та маніпуляційна, де можна отримати повний спектр послуг:

• внутрішньосуглобові блокади (любої локалізації);
  • паравертебральні блокади;
  • внутрішньом’язева ін’єкція;
  • внутрішньовенна ін’єкція;
  • підшкірна ін’єкція;
  • внутрішньовенні інфузії;
  • внутрішньовенне лазерне опромінення крові;
  • внутрішньошкірні діагностичні проби на індивідуальну чутливість до медпрепаратів.

У медичному центрі наявна нова просторна операційна та стерилізаційна з приточно-витяжною системою фільтрації і підігрівом повітря, бактерицидними лампами, що забезпечує повну стерильність інструментарію і значно зменшує ризик післяопераційних ускладнень.