3 відгуки

Медіон, медичний лікувально-діагностичний центр

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Медіон» - це медичний центр з широким спектром діагностичних послуг із багатьох напрямків: ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія, мамографія, електрокардіографія, УЗД, цифрова ортопантомографія, кольпоскопія ще

• Пн-Нд: 8:00-22:00

вул. Сінна, 37. На карті

Київський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Полтави:

Медичний лікувально-діагностичний центр «Медіон» надає якісну консультацію фахівців з великим досвідом роботи, а також різні види лабораторної та функціональної діагностики:

• магнітно-резонансна томографія;
  • кольпоскопія;
  • електронейроміографія;
  • холтерівське моніторинг;
  • урофлоуметрія;
  • цифрова рентгенографія та рентгеноскопія.

Діагностичний центр «Медіон» обладнаний високоякісною апаратурою, серед якої апарат Orthophos XG компанії Sirona (Німеччина), який використовується у всьому світі при проведенні стоматологічної рентгенографії. Даний апарат є максимально безпечним для пацієнта.  Він дозволяє отримати якісні детальні знімки всієї зубощелепної системи і скронево-нижньощелепних суглобів за короткі терміни. Orthophos XG - новітня розробка, яка надає можливість у режимі 3D переглянути необхідні для лікування зони зубощелепної системи.

Якщо пацієнти не мають можливості пройти обстеження у самому діагностичному центрі «Медіон», тоді вони можуть скористатися послугами проведення на дому обстежень, процедур і забору лабораторних аналізів.

У діагностичному центрі «Медіон» діє амбулаторне відділення, де проводяться малоінвазивні хірургічні втручання, які не потребують проходження тривалої реабілітації.  Таке відділення виключає перебування пацієнта в стаціонарі і дозволяє в поліклінічних умовах пройти необхідні процедури за один день.

Види малих хірургічних втручань, які здійснюються у зонах загального користування: видалення виступаючих родимок (невусів), невеликих судинних пухлин, кондилом, папілом, звичайних бородавок, підошовних бородавок та ін.

Діагностичний центр «Медіон» надає високий рівень обслуговування, зручний графік, відсутність черг та уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Понравилось обслуживания, врачи очень приятные и добрые!

Валентина, 13.06.2016

ул. Александра Оксанченко 6. На карті