Оксфорд Медікал на Французькому бульварі

• Пн-Вс: 8:00-20:00

Французський бульвар,15. На карті

Приморський

В клініці хороший УЗД спеціаліст, все пояснив, прийом пройшов як і має бути. Клініка хороша, затишно, спокійно, зауважень до персоналу не було

Наталія, 21.06.2024

Прийом сподобався. Лікар УЗД спеціаліст все розказав по проблемі, поставив діагноз, дав рекомендації що потрібно операція. В клініку звернулася на консультацію до лікаря, лікар підтвердив. На цей час прохожу терапію медикаментами.

Варвара, 20.06.2024

Приняли вовремя, получила хорошую диагностику.

Віктория, 07.05.2024

Загалом нормальна клініка, але мені дуже не сподобалося що мене ніхто не попередив, перед проходженням діагностик, коли є імпланти у тілі потрібно доплачувати додаткові кошти. Це вже виявилося по факту після проходження, мені такий підхід не дуже був зрозумілий, а також це доволі не зручно.

Марина, 02.05.2024

Мені дуже сподобався дизайн клініки (для мене як для дизайнера, це також важливо). Дуже професійні лікарі. Лікар, що проводив мені діагностику, перш ніж розпочинати процедуру, зробив огляд та опитування, попередив, що за потреби, ще буде забір біо матеріалу, але на щастя, це не знадобилось. Саму діагностику проводив дуже обережно, усе показував на екрані та коментував, пояснював. Тобто кваліфікація дуже гарна.

Мілена, 13.04.2024