Андроцентр в Обухові

Андроцентр »в Обухові - це сучасний діагностичний центр з надання комплексних досліджень. У «Андроцентр» працюють дипломовані фахівці. Для проведення діагностичних досліджень використовується високоточне сучасне обладнання. ще

Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13. На карті

«Андроцентр» в Обухові є одним з небагатьох медичних центрів міста, в якому на високому рівні надаються послуги з діагностичного і терапії різних захворювань.

Діагностика в Обухівському філії мережі медичних центрів «Андроцентр» представлена ​​повним переліком ультразвукових досліджень на сучасному і точному ультразвуковому сканері.

Ультразвукові дослідження, що проводяться в «Андроцентр» в Обухові:

• УЗД щитовидної залози;
  • УЗД тимуса;
  • УЗД мошонки;
  • допплер судин мошонки;
  • допплер судин статевого члена;
  • допплер судин шиї та мозкового басейну;
  • допплер судин кінцівок;
  • ЕхоКГ (ехокардіографія);
  • нейросонографія;
  • УЗ-скринінг вагітності та ін.

Діагностика в «Андроцентр» в Обухові відрізняється не тільки високою точністю результатів, що досягається завдяки новій апаратурі і кваліфікації лікарів, а й доступністю, поєднаної з комфортом і високим рівнем сервісу.

Прийом сподобався, лікар УЗД доброзичливий, все розʼяснив, допоміг. Візитом до лікаря задоволені. Персонал клініки трохи втомлений під кінець робочого дня

Назар, 23.04.2024

Візитом задоволена - зустріли приємно та професійно.

Оксана, 23.04.2024

Дуже подобається дана клініка, часто користуємося послугами саме цієї клініки. Тут є все необхідне для проходження повного спектру обслідування.

Альона, 16.04.2024

Дуже сподобалася клініка і лікар, звертатимуся в разі потреби. Дякую.

Ірина, 12.04.2024

Клініка сподобалася, зауважень до персоналу не було, УЗД спеціаліст хороший, візит сподобався

Дмитро, 04.04.2024