Медичний центр SENSAVI («СЕНСАВИ») на м. Позняки

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

У клініці медичної косметології SENSAVI на лівому березі проводять послугу УЗ-діагностики. Комплексний підхід УЗ-діагностики, консультації фахівців дозволяють максимально точно встановити діагноз та підібрати схему лікування. Процедури проводиться на сучасному обладнанні ще

• Пн-Сб: 10:00-21:00
  • Вс: 10:00-17:00

вул. Срібнокільська, 1. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Центр медичної косметології SENSAVI на м. Позняки надає пацієнтам висококваліфіковані діагностичні послуги з обстеження всіх систем та органів. Спеціалісти клініки SENSAVI допоможуть комплексно вирішити проблему клієнта.

Послуги та обладнання діагностичного відділення SENSAVI («СЕНСАВІ»)

У SENSAVI проводяться дослідження:

• ультразвукова діагностика на сучасному УЗД-апараті Medison;
  • дуоденальне зондування;
  • Дерматоскопія - вид діагностика шкірних новоутворень різного характеру. Даний вид діагностики дозволяє провести візуальне обстеження шкіри при 10-кратному збільшенні. Такий огляд показує особливості морфологічних структур.

Лікарі SENSAVI застосовують світлодіодний дерматоскоп Delta 20 plus, за допомогою якого можна збільшити досліджувану зону в 20 разів. Під час дерматоскопії фіксуються всі важливі параметри новоутворень: діаметр, площа, нерівномірність кордонів, наявність і інтенсивність пігментних включень, близькість розташування судин, периметр і т.д.

Усі зображення, отримані під час досконалого медичного дослідження, заносяться до закритої бази даних SENSAVI. Пацієнт клініки отримує всі роздруківки разом із висновком та докладними рекомендаціями, які лікар складає на основі аналізу отриманих даних при огляді новоутворень.

УЗД Medison R7 від SENSAVI

Клініка оснащена багатофункціональним ультразвуковим сканером компанії Samsung Medison з кольоровим, енергетичним, тканинним, імпульсним та безперервнохвильовим допплером, а також можливість використовувати останні досягнення в галузі тривимірної ехографії. Сканер має дуплексний та триплексний режими, роз'єми для одночасного підключення до 4-х датчиків, проводить тривимірне УЗД у реальному часі (4D УЗД).

Область досліджень: акушерство та гінекологія, абдомінальні дослідження та мамологія, урологія та ехокардіографія, поверхнево розташовані органи та ехографія судин, м'язово-скелетні дослідження, а також педіатрія, неонатологія, транскраніальні дослідження.

Была в данном центре на узи молочных желез. Врач Терлецкая Наталья Владимировна внимательная, видно, что к вопросу подходит основательно, не торопится. После процедуры все обьяснила, ответила на вопросы, дала рекомендации. Я довольна.

Ирина, 11.09.2019

Прием прошел отлично! Мне очень понравилась доктор Драч, которая делала мне УЗИ. Очень вежливая, все подробно и конкретно рассказала.

Дарья, 11.11.2017

Лікар приємний, і на рецепції також. Все сподобалось.

Юлия, 04.11.2017

Трохи довго чекав, але нічого страшного.

Сергій, 04.11.2017