22 відгуки

Медичний центр «М та Д»

Медичний центр «М і Д» надає широкий спектр діагностичних послуг. Тут проводять УЗ-діагностику всіх органів, а також функціональні дослідження: електрокардіографію, кольпоскопію, спірографію, ехометросальпінгоскопію. Всі обстеження проводяться на сучасному обладнанні провідних світових виробників. ще

• Сб-Нд: 9:00-15:00

вул. Бойчука, 18А. На карті

Печерський , м.Звіринецька

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

У медичному центрі «М і Д» пацієнти мають можливість пройти функціональні дослідження і ультразвукову діагностику широкого спектру. Всі діагностичні процедури проводяться досвідченими лікарями-діагностами за допомогою якісного сучасного обладнання, яке дозволяє виявити порушення в роботі органів на самих ранніх стадіях захворювання і підібрати найбільш ефективну методику подальшого лікування паціетов

Послуги медичного центру «М і Д»:

• молочних залоз
  • фолікулометрія
  • щитовидної залози
  • тазостегнових суглобів
  • артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок

Функціональна діагностика:

• ЕКГ в 12 відділеннях з розшифровкою
  • Спірографія
  • Ехометросальпінгоскопія
  • Холтерівське моніторування артеріального тиску

Устаткування медичного центру «М і Д»:

• УЗД-апарат Toshiba Xario (Японія) з конвексним, лінійним, трансвагінальним, секторних і 4D датчиками, які дозволяють проводити широкий спектр діагностичних досліджень
  • Шестиканальний електрокардіограф HEACO 600G (Великобританія) з відображенням до 12 каналів ЕКГ в режимі «реального часу»
  • Монітор артеріального тиску за Холтером Meditech ABPM-04 (Угорщина)
  • Спірограф Mir Medical Spirolab II дозволяє точно визначити глибину і частоту дихальних рухів
  • Кольпоскоп МК-300 Scaner (Україна)
  • Гематологічний аналізатор 5-diff Erba Lachema Elite 5 (Чехія) для проведення лабораторної діагностики

Внимательный и вежливый врач, приемом осталась довольна. Ответили на все мои вопросы, дали рекомендации.

Ирина, 22.07.2020

Остались довольны, более чем ожидали, сделали снимки, все хорошо.

Ирина, 25.10.2018

Хороший очень врач, что проводил УЗИ, очень понравилось.

Марина, 08.09.2018

Очень хорошее обслуживание, очень профессиональный доктор-узист. Спасибо огромное.

Оксана, 04.07.2018

г. Киев, пр. В.Ивасюка, 24, секція 10. На карті

Оболонский

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницкий

пр-т. Валерия Лобановского, 4Б. На карті