Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «MSU CLINIC»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Генерала Шаповала 2, ЖК «Смарагдовий». На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Хороша клініка, обладнання гарне, лікар компетентний, єдине, незручне розташування, немає місця для паркування, поставити автомобіль було проблемою

Иван, 29.03.2024

Відмічу професіоналізм лікаря - діагноста, я задоволений проведенням обстеження, все якісно та оперативно. Дякую!

Ігор, 26.03.2024

Візит пройшов супер! Залишився задоволеним.

Дмитро, 20.03.2024

Сподобалось у клініці.

Сергій, 08.02.2024

Сподобалась клініка. У клініці гарне обслуговування, зробили все нормально і швидко. Клініка справила гарне враження.

Аліна, 30.01.2024

Понравилось обслуживание, очередей нет - пришла, сразу приняли и провели диагностику.

Людмила, 18.01.2024

Хочу подякувати лікарю - діагносту Болішевському Оресту, він дуже уважний та компетентний, візитом в клініку та діагностикою я задоволена!

Оксана, 03.01.2024

В клініці мене неправильно зорієнтували по часу, наплутали з часом прийому, перший раз прийшла було зачинено, мені передзвонили, два рази приходила в клініку і це мені не сподобалось.  В клініці мені сподобався лікар УЗД спеціаліст. Я отримала від лікаря хорошу консультацію щодо свого здоров'я, приємно було з лікарем спілкуватись, чемна людина і цікава

Валентина, 12.12.2023

В загальному все пройшло добре, нам все сподобалось .Дякую

Вероніка, 30.11.2023

Сподобалось, що лікар, що проводив мені велоергометрію ще й проконсультував мене - знайшов підхід, пояснив детально потенційні проблеми, надав план подальшого лікування, виписав ліки які можу використовувати в разі ризикових ситуацій. Відчуваю, що хочу прийти до нього на повторний візит вже із зібраними дослідженнями та аналізами, відчувається, що лікар широко розуміє свою галузь, дуже гарно розбирається в кардіології, а також трохи в неврології.

Микола, 23.11.2023

Администратор на ресепшен не уделила должного внимания мне. Мне показалось, что не полностью обслужили меня как пациентку, долго разговаривала по телефону, она была одна, пациенты долго ждали когда освободится. Клинике нужен дополнительный персонал для обслуживания пациентов

Катерина, 14.11.2023

Мне всё понравилось - всё достойно, понятно объяснили, сделали диагностику.

Дмитро, 14.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним.

Ігор, 12.09.2023

Дарницкий бульвар, 5 . На карті