5 відгуків

Клініка вашої сімейної медицини Family Clinic

«Клініка вашої сімейної медицини» надає послуги УЗ-діагностики. Оснащена професійним сучасним обладнанням, яке дозволяє отримати результати в найкоротші терміни ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Підвисоцького, 19. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Звіринецька

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Києва:

Ультразвукова діагностика в Family Clinic

Клініка Family Cliniс надає такі види УЗ-діагностики: серця, черевної порожнини, нирок, судин, малого тазу, печінки, щитовидної залози, молочних залоз, матки. Також проводяться УЗД плоду для вагітних.

Причинами для призначення обстеження матки або органів малого тазу у жінок можуть бути

• порушення циклу
  • збої в роботі репродуктивної системи
  • виділення
  • біль
  • плановий скринінг при плануванні вагітності, а також під час

Підготовка до УЗД безпосередньо залежить від її типу. Наприклад, дослідження серця, щитовидки, нирок і доплерографія не вимагають особливої ​​підготовки. А під час обстеження молочних залоз варто подивитися на календар і звертатися в перші 10 днів циклу.

Щоб підготуватися до УЗД черевної порожнини потрібно:

• утриматися від їжі протягом 8-12 годин і приходити на процедуру натщесерце;
  • на 2-3 дні відмовитися від газотвірних продуктів;
  • попередити фахівця про прийняті лікарські препарати.

Така ж підготовка, як до УЗД ОЧП, потрібна і для проходження УЗД нирок (зокрема при надмірній вазі або підвищеному газоутворенні). Стандартна УЗД-процедура є абсолютно безпечним видом діагностики.

УЗД під час вагітності проходять три рази

• на 10-14 тижні (крім грубих аномалій)
  • на 18-22 тижні (виявляються небезпеки, пороки, патології)
  • на 30-34 тижні (для більш точного планування пологів і «знайомства» з малюком)

В Family Clinic використовуються сучасні діагностичні прилади, з якими працюють кращі лікарі столиці і країни.

Робила в цій лікарні УЗД для вагітних, роботою лікаря я задоволена, дуже професійний спеціаліст, добре все пояснила. А робота персоналу я взагалі не задоволена, а саме дівчиною, яка сиділа на рецепції була груба в спілкуванні.

Римма, 09.02.2019

Вообще осталась довольны, работа рецепции и доктора очень хорошая.

Александра, 06.12.2018

Все понравилось, довольна клиникой, буду обращаться.

Анна, 02.07.2018

ул.Стройиндустрии, 5А. На карті