Допомога плюс на Осокорках

• Оплата карткою,

Медичний центр «Допомога плюс» спеціалізується на гінекологічному профілі, тут застосовується якісне обладнання, а весь медперсонал був ретельно підібраний і проходив конкурсний строгий відбір. Розташування центру настільки зручне, що до нього можна легко дістатися як громадським, так і власним транспортом. ще

• Пн-Сб: 8:30-20:30
  • Нд: вихідний

Дніпровська набережна, 26 і. На карті

Дарницький , м.Славутич, м.Осокорки

Діагностичний центр «Допомога плюс» оснащений сучасним обладнанням для необхідної діагностики та лікування в наступних областях медицини: урології, гінекології, андрології, проктології, ендокринології, сімейної медицини.

Завдяки саме новітнім комп'ютерним технологіям діагностика ультразвуковим методом набула ще більшої популярності. А в центрі досвідчені лікарі проводять УЗД багатофункціональною і компактною новою цифровою системою, основою якої служать передові розробки, що дозволяють отримати 3D зображення найвищої якості.

Лікарі центру мають всі необхідні навички роботи і корисні знання, які підтверджені сертифікатами.

Послуги центру «Допомога плюс»

В даному ДЦ ви можете пройти наступні ультразвукові дослідження:

• органів черевної порожнини;
  • органів малого таза;
  • судин внутрішніх органів (печінки, нирок, плода, матки);
  • молочних залоз;
  • сечостатевої системи;
  • простати;
  • плевральної порожнини.

Переваги центру

У «Допомога плюс» не тільки доступні ціни і при цьому високий рівень обслуговування, але і також тут відсутнє призначення непотрібних процедур.

Всі переваги:

• зручний час роботи і розташування центру;
  • гнучка система знижок на послуги та доступні ціни;
  • якісне обслуговування та комфортне перебування пацієнтів;
  • сучасне обладнання для здійснення діагностики та малих хірургічних маніпуляцій;
  • професіоналізм медперсоналу, фахівці першої і вищої категорії;
  • відсутність призначень «зайвих» процедур;
  • виклик фахівців на дім, при необхідності.

Устаткування діагностичного центру

Центр оснащений всім сучасним обладнанням для проведення гінекологічних маніпуляцій і діагностики захворювань у жінок.

• 3D УЗД-апарат, дозволяє отримати високоякісне зображення;
  • кольпоскоп;
  • гістероскоп німецького виробництва з відеоспостереженням;
  • гістерорезектоскоп з відеокамерою (діагностика патологій матки).

В клинике на рецепции приветливые девушки, соблюдаются карантинные меры.

Елена, 05.09.2020

Была на УЗИ уже не в первый раз. Очень нравится, спокойно грамотно доступно.

Марьяна, 29.06.2020

Доктор, который делал фиброгастроскопию Вадим Васильевич. Мне очень понравился, очень приятный. Очень мне понятно все рассказал.как человеку, который не имеет с медициной ничего общего. Я все поняла. Я очень довольна. Как человек он тоже приятный. Не с короной на голове-простой.

Василий, 14.03.2020

Хорошее отношение и качественные специалисты.

Максим, 14.02.2020

Прекрасное обслуживание и чудесные специалисты. Я абсолютно довольна.

Елена, 14.01.2019

вул. Остафія Дашкевича, 20 А (колишня вул. Курнатовського).

вул. Данила Щербаковського, 52.