Астра Дент на Дарниці

Мережа стоматологічних клінік «Astra Dent» пропонує пацієнтам послуги хірургічної, ортодонтичної, терапевтичної, ортопедичної, естетичної стоматології, протезування. Медичний заклад зустріне вас кваліфікованими лікарями, новітніми технологіями та європейським сервісом. ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

пр-т Миру, 3, ТЦ Дарниця (2-й поверх). На карті

Дарницький , м.Чернігівська

Однаково якісний стоматологічний сервіс доступний в кожній клініці мережі «Astra Dent»: кваліфіковані лікарі, широкий спектр послуг, нове сучасне обладнання від кращих виробників і якісні матеріали.

У «Astra Dent» працюють досвідчені і кваліфіковані стоматологи, пародонтологи, хірурги, імплантології, ортодонти.

У мережі клінік «Astra Dent» пацієнти можуть пройти лікування захворювань ясен і зубів передовими методами - лазерна терапія, плазмоліфтінг, вектор-терапія. Фахівці «Astra Dent» проведуть професійну чистку і відбілювання зубів, знімне та незнімне протезування, вирівнювання і корекцію зубів різними способами, а також ряд інших стоматологічних послуг.

Переваги мережі клінік «Astra Dent»:

• використання в роботі новітнього стоматологічного обладнання фірми Sirona (Simens), методик і якісних матеріалів світових лідерів EMS, Dentsply, 3M;
  • відсутність психологічного дискомфорту в процесі терапії, лікарі сприяють комфортній атмосфері і враховують особливості кожної вікової групи, будь-то дитина, дорослий або людина похилого віку;
  • лояльні ціни, які не впливають на якість послуг, що надаються;
  • надання допомоги пацієнтам з медстрахування;
  • кваліфіковані фахівці. Лікарі клінік регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, стажування як в Україні, так і за кордоном, відвідують вітчизняні та зарубіжні семінари, конференції та симпозіуми.
  • вирішення найбільш складних стоматологічних проблем. Фахівці «Astra Dent» розроблять індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта залежно від показань, а також підберуть подальшу профілактику для запобігання розвитку захворювання.

Дуже сподобалася клініка. У клініці дуже ввічливий персонал. Було дуже зручно та комфортно у цій клініці.

Юлія, 23.03.2024

Шикарно все було, дуже  сподобалася ця клініка. У самій клініці дуже чисто, приємні дівчата на рецепції, дуже уважні та усміхнені. Очікування взагалі ніякого не було - це дуже сподобалося, пройшло все вчасно, чудово. Швидко все зробили. Лікар, яка робила діагностику дуже приємна людина. У цій клініці було все по-домашньому, тому обов'язково ще прийду у цю клініку.

Оксана, 16.03.2024

вул. Якуба Коласа, 17.

вул. Є.Сверстюка, 3Г.

пр-т Володимира Івасюка 12 Г.

вул. Верхній Вал, 28-30.

Харківське шосе, 152.