241 відгук

ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр

• Оплата карткою,

Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» пропонує всім харків'янам якісну та доступну ультразвукову діагностику, повний спектр доплерографічних досліджень, ендоскопічну та інші види функціональних досліджень. Для цінності та точності діагностики в центрі «ЦМЕІ» використовується лише сучасне та ліцензоване обладнання, ультразвукові апарати компанії «Medison», гнучкі та еластичні ендоскопи, високоточний кольпоскоп та інше. ще

• Нд: вихідний

вул. Академіка Павлова, 162 г. На карті

Салтівський , м.Салтівська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

Лікувально-діагностичний центр "ЦМЕІ", а повністю - "Центр медико-екологічних досліджень", надає великий спектр послуг у функціональній діагностиці всього організму, з використанням ендоскопічних, ультразвукових та інших методів.

Так, у центрі ЦМЕІ є два кабінети для ультразвукових досліджень, обладнаних передовими ультразвуковими апаратами з лінійки апаратів Medison (Samsung), виробництва Південної Кореї.

Дані апарати поєднують в собі найкращі можливості ультразвуку в діагностиці на сьогоднішній день. Це і спеціальні програмні технології для усунення шумів та перешкод, а також для підвищення чіткості зображення, і набір різних ультразвукових датчиків, порожнинного та зовнішнього використання, та безліч режимів перегляду, включаючи всі види допплера, та можливість проведення еластографії.

Перелік усіх видів інструментальних діагностичних послуг, що надаються у медичному центрі «ЦМЕІ»:

• гастроентерологія:
    • фіброгастродуоденоскопія (ФГДС);
    • УЗД печінки, жовчного міхура з допплерографією;
    • УЗД підшлункової залози;
    • УЗД селезінки та ін. дослідження;
  • гінекологія:
    • кольпоскопія;
    • УЗД органів малого таза (матки та придатків) трансвагінальним датчиком з доплерографією та еластографією;
    • УЗД молочних залоз з доплерографією та еластографією;
    • УЗД-скринінг вагітних з I по III триместри;
    • дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку та ін;
  • урологія:
    • УЗД простати та сечового міхура з визначенням залишкового обсягу сечі;
    • УЗД насіннєвих пухирців;
    • УЗД нирок та сечоводів та ін;
    • дуплексне сканування ниркових артерій;
  • ендокринологія:
    • УЗД щитовидної залози з доплерографією та еластографія;
    • УЗД надниркових залоз;
  • кардіологія:
    • ЕКГ (електрокардіограма);
    • ЕхоКГ (електрокардіографія);
  • судинна хірургія:
    • доплерографія артерій та вен кінцівок (верхніх та нижніх);
  • неврологія:
    • нейросонографія;
    • дуплексне сканування сонної та хребетної артерії;
    • транскраніальне УЗД головного мозку дорослого;
  • ортопедія та травматологія:
    • УЗД колінних істот;
    • УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених та ін.

Таким чином, у лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» кожен пацієнт може пройти весь необхідний спектр діагностичних досліджень для отримання правильного діагнозу та ефективного лікування.

Все быстро и профессионально. Все хорошо.

Елена, 05.05.2020

Хорошее отношение, персонал все объяснили, оплата картой. Я доволен услугами. Качество выше цены.

Олег, 24.04.2020

Осталась очень довольна приемом! УЗИ сделали качественно, делали УЗИ сердца и почек, дали снимки и заключение, что очень важно для консультации врача который не смотрел УЗИ, для этого есть снимки к описанию, ребенку 1 год, справились с задачей отлично. Будем посещать этот центр ещё и естественно рекомендую. Цена отличная, не дорого и обслуживание супер.

Макар, 17.02.2020

Приняли хорошо. Доктор УЗИ сразу всё подробно рассказала, объяснила. Приём понравился.

Светалана, 23.01.2020

На рецепции девушки приятные вежливые, доктор тоже.

Екатерина, 13.01.2020