Медичний центр на Ксень'євці

Медичний центр на Ксеньевке надає пацієнтам консультативні послуги щодо поліпшення і збереження здоров'я. В установі проводиться також діагностика патологічних процесів в системах організму. Всі результати досліджень мають високу чіткість і достовірність, а спеціальні знання лікарів і сучасні апарати обстеження дозволяють виявити захворювання на ранній стадії ще

• Пн-Сб: 8:00-13:00

вул. Гвая, 76. На карті

Самарський

Діагностичний центр «Медичний центр на Ксеньевке» надає своїм клієнтам можливість пройти ряд діагностичних обстежень для виявлення патологій у своєму здоров'ї і оперативного виявлення проблем, які необхідно усунути.

Устаткування, за допомогою якого ведуться обстеження пацієнтів:

• Mindray DP 50 - УЗД-сканер для ультразвукової діагностики, чітко формує і обробляє зображення для кращої діагностичної достовірності.
  • Heaco (Англія) - електрокардіограф для вимірювання фізичного стану серця, отриманні даних про внутрішньосерцевих хворобах, пошкодженнях міокарда.
  • Глюкометр (Німеччина) - для визначення рівня цукру (глюкози) в крові.

Перелік досліджень, які проводяться в діагностичному центрі:

• УЗД сечовидільної системи у чоловіків і жінок;
  • УЗД органів черевного таза;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД нирок;
  • ТРУЗІ простати;
  • ЕКГ.

Досвідчені фахівці протягом обстеження розкажуть і пояснять його результати. У пацієнтів є можливість звернутися до підсумків досліджень до лікарів відповідних спеціальностей на місці. Діагностика проводиться в короткі терміни і з максимальним комфортом для клієнтів.

Доктор, которая делала УЗИ просто замечательная. Очень вежливая и внимательная. Обслуживание хорошее.

Руслан, 19.12.2020

проспект Героев 23 (ж/м Победа-6). На карті