Оксфорд Медікал на пр. Незалежності

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» - одна з провідних клінік в м.Чернівці. Діагностичне відділення «Оксфорд Медікал» оснащено унікальною ультразвукової діагностичної системою PHILIPS Clear Vue 650, завдяки якій лікарі можуть виявити захворювання навіть на самих ранніх термінах розвитку. ще

• Вс: 9:00-15:00

пр. Независимости, 121А. На карті

На базі клініки «Оксфорд Медікал» відкрито діагностичне відділення, де пацієнти можуть ультразвукове дослідження. Саме ультразвукові методи дослідження дозволяють діагностувати захворювання до появи клінічних симптомів. УЗД дозволяє здійснити своєчасне і найбільш ефективне лікування.

УЗД в «Оксфорд Медікал» м. Чернівці

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» м.Чернівці проводиться ультразвукове дослідження наступних органів і систем:

• органи малого тазу у чоловіків (сечовий міхур і область передміхурової залози)
  • органи малого тазу у жінок (гінекологічні дослідження і дослідження сечового міхура)
  • молочних залоз
  • щитовидної залози;
  • підшлункової залози, печінки, селезінки;
  • жовчного міхура, нирок і ін.

За допомогою УЗД можуть бути досліджені всі органи і тканини людини. Це найбезпечніший і інформативний метод діагностики організму, оскільки протипоказань до ультразвукового дослідження немає.

УЗД лікарями призначається по ряду причин таких, як:

• розпізнавання захворювань на ранніх стадіях розвитку;
  • диференціальна діагностика при неясній клінічній картині;
  • своєчасне призначення лікування;
  • контроль ходу лікування і його результатів.

Лікарі клініки «Оксфорд Медікал» рекомендують пройти УЗД для:

• виявлення патологій органів малого тазу (захворювання матки, яєчників, маткових труб, шийки матки, виявлення пухлин і кіст яєчників, полікістозу яєчників, міоми матки, поліпів матки і шийки матки і т.д.);
  • діагностики та визначення терміну вагітності, виключення позаматкової вагітності;
  • діагностики розвитку плода (УЗД плоду);
  • діагностики простатиту, аденоми простати;
  • виявлення причини порушення потенції;
  • виявлення причини болю в області промежини, при безпліддя.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» досвідчені лікарі ультразвукової діагностики проведуть обстеження на апараті PHILIPS Clear Vue 650. Дана ультразвукова система забезпечує хорошу якість зображення. Але постановка діагнозу залежить не тільки від хорошої апаратури, а й від кваліфікації медичних працівників.

Для досягнення максимального результату в медичному центрі «Оксфорд Медікал» працюють УЗД-спеціальсти з великим досвідом і високим рівнем знань.

Дуже гарне обслуговування у цій клініці. Загалом клініка дуже нам сподобалася.

Михайло, 09.04.2024

Клініка сподобалася, все пройшло на самому найвищому рівні.

Олександр, 25.03.2024

Все пройшло добре, вчасно та комфортно, дякую.

Олександр, 11.03.2024

Не зважаючи, що довелось чекати на УЗД, хвилин 15-20, візитом залишилась задоволеною, бо лікар, який провів мені діагностику, був освіченим та уважним, усе докладно та зрозуміло пояснював та коментував, це мені дуже сподобалось.

Кароліна, 22.02.2024

В клинике очень хороший УЗИ специалист, умничка! Доктор все мне объяснила, ответила на все мои вопросы. Очень хорошая клиника, мне очень понравилась. При необходимости, буду пользоваться услугами клиники.

Оксана, 05.02.2024

вул. С. Воробкевича, 33.