ПУЛЬС в м. Бровари

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

ПУЛЬС- це офіційна мережа центрів медичної допомоги формату «поруч з будинком». Клініка працює у декількох напрямках: сімейна медицина, терапія, педіатрія та вакцинація, отоларингологія, дерматологія та ін.. Лікарі можуть приймати, як амбулаторно, так і з виїздом додому ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Київська 247. На карті

Oфіційна мережа центрів первинної та вторинної медичної допомоги формату «поруч з домом». Наші лікарі приймають амбулаторно або виїжджають додому до пацієнта.

Формат «поруч з домом» - розміщення медичних центрів у житлових кварталах, щоб економити людям час. Більше непотрібно їхати в інший район міста для проходження огляду у лікаря або щоб здати аналізи. Оберіть в онлайн-картах клініку ПУЛЬС, яка ближче до Вас, пройдіть 10 хвилин — і ви на місці. Або ж викликайте лікаря додому.

Ми маємо ліцензію МОЗ на провадження медичної практики, і з Національною службою здоров’я України оформлений договір - на підписання декларацій.

ул. Бульвар Независимости, 17. На карті

г. Бровары, ул. Героев Украины 20 б (2 этаж, кабинет № 3). На карті

г. Бровары, ул. А.Голуба, 1В. На карті

Без района

г. Бровары, ул. Шевченко, д. 14, Центральная районная больница, административный корпус, 1 этаж. На карті