MSmed, медичний центр

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі. До послуг відвідувачів прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, отоларинголог, дерматовенеролог, гінеколог, інфекціоніст, ревматолог, педіатр, сімейний лікар. Окрім доказової медицини у МЦ використовуюються допоміжні методи профілактики та лікування – гірудотерапія, тарготерапія, аурикулотерапія, тейпування. Працює масажний кабінет. У партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень. ще

вул. Віктора Йови, 1. На карті

MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі.

До послуг відвідувачів прийом висококваліфікованих вузьких спеціалістів; первинна медична допомога зідно гарантій НСЗУ (у межах заключеної декларації).

МЦ «MSmed» має все необхідне, щоб кожен пацієнт отримав кваліфіковану медичну допомогу:

• досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри;
  • приватний прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, дерматовенеролог, трихолог, отоларинголог, гінеколог, інфекціоніст, сімейний лікар, педіатр, терапевт.
  • є можливість зробити УЗД серця, гінекологічне УЗД, холтерівське моніторування ЕКГ, АТ, пройти функціональне дослідженням дихальної системи – спірометрію;
  • доступний такий важливий метод функціональної діагностики при захворюваннях нервової системи, як електронейроміографія (ЕНМГ);
  • працює денний стаціонар;
  • допоміжні методи профілактики та лаківування: гірудотерапія, аурикулотерапія, тарготерапія, тейпування;
  • облаштований маніпуляційний кабінет;
  • власна лабораторія, де можна зробити необхідні аналізи згідно гарантій НСЗУ в межах деклараціі
  • у партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.

У клініці було чисто, затишно та комфортно. Культурні, приємні, ввічливі лікарі, на рецепції дуже хороші адміністратори, дуже добре нас прийняли, в усьому нам допомогли та усе пояснили. Дуже нам сподобався акваріум, який є у цій клініці.

Володимир, 02.05.2024

Дуже приємнй лікар, ввічливий персонал та зручні і комфортні умови, дякую.

Ольга, 02.05.2024

Діагностику провели добре, лікар все пояснила, мені все сподобалося

Кенюль, 23.04.2024

Все було добре у цій клініці.Клініка нам дуже сподобалася, все пройшло чудово.

Світлана, 18.04.2024

Все было отлично, мы очень довольны. В клинике все чисто и прилично, как положено. К пациентам хорошее отношение.  Доктор УЗИ специалист очень приветливый, а самое главное, очень внимательный

Остап, 11.04.2024