MSmed, медичний центр

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,

MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі. До послуг відвідувачів прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, отоларинголог, дерматовенеролог, гінеколог, інфекціоніст, ревматолог, педіатр, сімейний лікар. Окрім доказової медицини у МЦ використовуюються допоміжні методи профілактики та лікування – гірудотерапія, тарготерапія, аурикулотерапія, тейпування. Працює масажний кабінет. У партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень. ще

• Нд: вихідний

вул. Віктора Йови, 1. На карті

MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі.

До послуг відвідувачів прийом висококваліфікованих вузьких спеціалістів; первинна медична допомога зідно гарантій НСЗУ (у межах заключеної декларації).

МЦ «MSmed» має все необхідне, щоб кожен пацієнт отримав кваліфіковану медичну допомогу:

• досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри;
  • приватний прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, дерматовенеролог, трихолог, отоларинголог, гінеколог, інфекціоніст, сімейний лікар, педіатр, терапевт.
  • є можливість зробити УЗД серця, гінекологічне УЗД, холтерівське моніторування ЕКГ, АТ, пройти функціональне дослідженням дихальної системи – спірометрію;
  • доступний такий важливий метод функціональної діагностики при захворюваннях нервової системи, як електронейроміографія (ЕНМГ);
  • працює денний стаціонар;
  • допоміжні методи профілактики та лаківування: гірудотерапія, аурикулотерапія, тарготерапія, тейпування;
  • облаштований маніпуляційний кабінет;
  • власна лабораторія, де можна зробити необхідні аналізи згідно гарантій НСЗУ в межах деклараціі
  • у партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.

Проведенням діагностики залишилася задоволена, дякую.

Світлана, 03.07.2024

Клініка хороша, лікар діагностики чудовий, зробив гарну розшифровку діагностику, мій невролог дуже задоволений якістю розшифровки діагностики

Алла, 15.06.2024

Мене зустрів привітний та професійний персонал, прийняли без затримок, візитом задоволений.

Олександр, 13.06.2024

У клініці було чисто, затишно та комфортно. Культурні, приємні, ввічливі лікарі, на рецепції дуже хороші адміністратори, дуже добре нас прийняли, в усьому нам допомогли та усе пояснили. Дуже нам сподобався акваріум, який є у цій клініці.

Володимир, 02.05.2024

Дуже приємнй лікар, ввічливий персонал та зручні і комфортні умови, дякую.

Ольга, 02.05.2024