Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007663Код реєстрації UA/12368/01/01
145.59 - 173.60 грн

145.59 - 173.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин нашкірний
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл

Склад:

діюча речовина: жовч великої рогатої худоби і свиней;

100 мл розчину містять: жовчі великої рогатої худоби і свиней – 88,85 мл;

допоміжні речовини: етанол 96 %, формалін, розчин фурациліну у 70 % спирті (1:1500), віддушка.

Показання.

Спондилоартрози та спондилоартрити, гострі та хронічні артрози, артрити, бурсити, тендовагініти, вторинні радикуліти, п’яткові «шпори». Препарат також можна застосовувати при забиттях, розтягненні зв’язок, м’язів, підшкірних гематомах, станах після переломів кісток без порушення цілісності м’яких тканин, при фантомному болю після ампутації кінцівок, рубцевих змінах шкіри.

Протипоказання.

Порушення цілісності шкірних покривів, запальний процес шкіри та підшкірної клітковини в ділянці аплікації, гнійничкові захворювання шкіри, лімфаденіти, лімфангоїти, бешиха.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати у схемах комплексної терапії разом з іншими лікарськими засобами.

Застосовувати зовнішньо (перед застосуванням збовтати) у вигляді компресів. Жовчю просочити 2-6 шарів марлі, накласти на ділянку ураження, накрити тонким шаром вати і воскованим папером, а потім зафіксувати тонкою пов’язкою. При висиханні марлеву серветку зволожити водою кімнатної температури і знову зафіксувати пов’язкою. Тривалість аплікації компресу – 24 години. Зміну компресів здійснювати щоденно, як і зміну фіксуючої пов’язки. Залежно від характеру та вираженості захворювання курс лікування становить
6 - 30 днів. Повторні курси – через 1-2 місяці.

Діти.

Досвід застосування препарату при лікуванні дітей відсутній.

Цей препарат в аптеках м. Одеса
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я65069, м.Одеса, вул.Героїв оборони Одеси,52-А, прим.103
150.6 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл?

Придбати Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл серед різних аптек міста становить 153.16 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Жовч медична консервована р-н нашкірний 50 мл?” перед замовленням препарату.