Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ваксол спрей вушний 10мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012438Код реєстрації 05.03.02-03/7086
269.02 - 353.99 грн

269.02 - 353.99 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Спрей
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для вух
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Натуральний спрей Ваксол - простий і ефективний засіб для природного розм'якшення і видалення вушної сірки за допомогою оливкового масла. Спрей для догляду за вухами Ваксол має просту, але в той же час унікальну систему введення, що дозволяє впорснути в зовнішнє вухо точно отмеренную дозу оливкового масла. При використанні продукту відсутня необхідність використання піпетки або ватної палички, що значно зменшує проливання і зайвий витрата продукту. Медичні фахівці Великобританії радять для розм'якшення вушної сірки вводити в слуховий прохід оливкова олія в ході підготовки до промивання вуха. Ваксол спеціально розроблений для спрощення цієї процедури.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Дорослим і дітям з проблемою сірчаних пробок і надмірним серообразованіем, а також при надмірній сухості слухового проходу. Після грибкових захворювань або використання вушних анальгетиків та антибіотиків. Користувачам слухових апаратів і вушних гарнітур з метою профілактики утворення сірчаних пробок. Під час купання в басейнах і відкритих водоймах для попередження вушних інфекцій. Дітям у разі наявності "молочних" пробок.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Безпосередньо перед застосуванням спрей Ваксол зігріти в долонях, збовтати і натиснути на розпилювач 1-2 рази для його активації (якщо розпочали новий флакон). Потягнути вушну раковину м'яко вгору і назад. Тримаючи флакон вертикально, голівку дозатора слід направити в слуховий прохід і натиснути на розпилювач. Застосовувати Ваксол 1-2 рази в тиждень по 1 аплікації в кожне вухо з метою профілактики утворення сірчаних пробок при підвищеному серообразованіі або проблеми з природним виведенням вушного секрету. При наявності сірчаної пробки застосовувати Ваксол по 1-2 аплікації у вухо протягом 4-5 днів, виконуючи легкий масаж

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
269.02 грн
284.29 грн
Аптека оптових цін (Київська 49)м. Київ, Печерський р-н, б-р Миколи Міхновського, буд. 30-А
270.64 грн
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
270.67 грн
Бажаємо здоров'я04071, м.Київ, вул.Верхній Вал, 22
270.69 грн
Аптека оптових цін (Київська 157)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Гайдай Зої, буд. 4
272.09 грн
Аптека оптових цін (Київська 9)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 41
272.94 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я02097, м.Київ, вул.Лисківська,12/1
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
273.34 грн
Аптека оптових цін (Київська 124)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ялтинська, буд. 10/14
273.43 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана,8
Бажаємо здоров'я02218, м.Київ, пр-т Романа Шухевича,10
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ваксол спрей вушний 10мл?

Придбати Ваксол спрей вушний 10мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ваксол спрей вушний 10мл серед різних аптек міста становить 288.08 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ваксол спрей вушний 10мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ваксол спрей вушний 10мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ваксол спрей вушний 10мл?” перед замовленням препарату.