Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Трисоль р-н 200 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002147Код реєстрації UA/13806/01/01
38.17 - 50.77 грн

38.17 - 50.77 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Трисоль р-н 400 мл
Трисоль р-н 400 мл
51 - 65.26 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Трисоль р-н 200 мл

Склад:

діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, натрію гідрокарбонат;

1 мл розчину містить натрію хлориду 5 мг, калію хлориду 1 мг, натрію гідрокарбонату
4 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Корекція порушень водно-електролітного балансу при гострих кишкових інфекціях та інших станах, які спричинені ізо- та гіпотонічною дегідратацією та інтоксикацією різного генезу.

Протипоказання.

Гіперчутливість, гіперкаліємія, гіпернатріємія, тяжка ниркова та/або серцева недостатність, гіпергідратація, набряк мозку або легенів, метаболічний алкалоз, порушення видільної функції нирок або загроза їх виникнення.

Спосіб застосування та дози.

Розчин Трисоль вводити внутрішньовенно струминно або краплинно. Перед застосуванням розчин підігріти до 36-38 оС. При тяжких формах патологічних процесів вводити струминно, а потім перейти на внутрішньовенне краплинне введення (40-120 крапель за хвилину протягом 24-48 годин). При невідкладній регідратаційній терапії у випадку гіповолемічного шоку розчин Трисоль вводити струминно протягом 1-3 годин. Загальна кількість розчину, що вводиться, повинна відповідати об’єму втраченої рідини. Але зазвичай протягом першої години слід вводити у кількості, що дорівнює 7-10 % маси тіла.

Препарат застосовувати, контролюючи лабораторні показники та параметри гемодинаміки. Найвища добова доза – 3 л.

Дітям вводять внутрішньовенно (струминно або краплинно) у кількості, необхідній для відновлення втраченого об’єму рідини.

Діти.

Дітям Трисоль, розчин для інфузій, вводити при невідкладних станах за життєвими показаннями під наглядом лікаря.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
38.32 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
44.14 грн
АНЦвул. Конєва Маршала, 10/1
42.62 грн
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
42.71 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Булаховського Академіка,28, прим.1
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
42.71 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Трисоль р-н 200 мл?

Придбати Трисоль р-н 200 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Трисоль р-н 200 мл серед різних аптек міста становить 43.98 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Трисоль р-н 200 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Трисоль р-н 200 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Трисоль р-н 200 мл?” перед замовленням препарату.