Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тізалуд таблетки 4 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 007694Код реєстрації UA/7594/01/02
ATC-Класифікатор: Тізанідин
Торгова назва: Тізалуд
Діюча речовина: Tizanidine
261.06 - 328.80 грн

261.06 - 328.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Тізалуд таблетки 2 мг №30
Тізалуд таблетки 2 мг №30
188.1 - 249 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Тізалуд таблетки 4 мг №30

Склад:

діюча речовина: тизанідин;

1 таблетка  містить тизанідину 2 мг або 4 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза безводна, кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота стеаринова.

Показання.

• Болісний м’язовий спазм.
  • Спастичність внаслідок розсіяного склерозу.
  • Спастичність внаслідок ушкоджень спинного мозку.
  • Спастичність внаслідок ушкоджень головного мозку.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до тизанідину або до будь-яких допоміжних речовин лікарського засобу.
  • Тяжкі порушення функції печінки.
  • Одночасне застосування тизанідину з потужними інгібіторами CYP1A2, такими як флувоксамін або ципрофлоксацин.

Спосіб застосування та дози.

Тізалуд має вузький терапевтичний діапазон та високу варіабильність концентрації тизанідину у плазмі крові у різних пацієнтів. Тому важливим є застосування оптимальних доз згідно з потребою пацієнта. Починати лікування слід з малої дози 2 мг, що робить ризик виникнення небажаних ефектів від прийому лікарського засобу мінімальним. За потребою дозу лікарського засобу поступово підвищувати з дотриманням всіх необхідних пересторог.

Полегшення болісних м’язових спазмів

Застосувати 2-4 мг 3 рази на добу. У тяжких випадках перед сном   можна прийняти додаткову дозу 2 або 4 мг.

Спастичність при неврологічних порушеннях

Дозу потрібно підбирати індивідуально для кожного пацієнта.

Початкова добова доза не повинна перевищувати 6 мг, розділених на 3 прийоми.  Її можна підвищувати до 2-4 мг два рази поступово з інтервалами 3-7 дні

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦпр. Героїв Сталінграду, 22
265.79 грн
278.19 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
265.83 грн
АНЦХарківське шосе, 144-А
265.9 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
Аптека Копійкавул. А.Малишка, 15/1
267.65 грн
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе, 160
267.77 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
Бажаємо здоров'я02218, м.Київ, пр-т Романа Шухевича,10
Аптека Шаравул. Срібнокільська, 2а
268.74 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
268.78 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
269.32 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Тізалуд таблетки 4 мг №30

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Тізалуд таблетки 4 мг №30 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки в Україні та придбати Тізалуд таблетки 4 мг №30 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Тізалуд таблетки 4 мг №30 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тізалуд таблетки 4 мг №30?

Придбати Тізалуд таблетки 4 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тізалуд таблетки 4 мг №30 серед різних аптек міста становить 289.99 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тізалуд таблетки 4 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тізалуд таблетки 4 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тізалуд таблетки 4 мг №30?” перед замовленням препарату.