Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 017470Код реєстрації
ATC-Класифікатор: Тести
Виробник: Фармаско
227.69 - 543.70 грн

227.69 - 543.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні

Фармакологічні властивості

Кому можна: Дорослим, Дітям

Опис

CITO TEST® COVID-19 Ag є швидким тестом для якісного виявлення антигенів коронавірусу (SARS-CoV-2) у мазках з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Для самоконтролю.

Важливо

Будь ласка, дотримуйтесь настанов інструкції із застосування для отримання вірного результату. Існує безліч причин отримання хибних результатів.

Після проведення тестування з отриманими результатами слід звернутися до лікаря. Остаточний діагноз повинен бути встановлений лікарем після проведених клінічних та додаткових лабораторних досліджень.

Принцип методу

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST® COVID-19 Ag є якісним швидким аналізом з візуальним обліком результатів тестування. Під час тестування зразок вступає в реакцію з реагентами, які були заздалегідь нанесені та висушені на мембрані тесту. У випадку позитивного результату, якщо зразок містить антигени SARS-CoV-2, буде утворюватися кольорова тестова лінія. Наявність контрольної лінії служить підтвердженням достатньої кількості використаного зразка, заповнення капілярів мембрани та внутрішнім контролем якості реагентів.

Загальні властивості

COVID-19 (Corona Virus Disease-2019) — це інфекційне захворювання з крапельним механізмом передачі, викликане останнім з недавно відкритих коронавірусів (SARS-CoV-2), що характеризується переважним ураженням верхніх дихальних шляхів та загальною інтоксикацією (у хворих з’являється лихоманка, кашель, утруднене дихання (задишка), біль в горлі, закладеність носа, нездужання, головний біль, біль у м’язах, втомлюваність, слабкість, втрату смаку та нюху), а також може призвести до розвитку атипової п

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Булаховського Академіка, 3-А
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Мілютенка, 12-А
241.4 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1?

Придбати Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1 серед різних аптек міста становить 254.86 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тест швидкий д/вияв.антигенів коронавірусу COVID-19 Ag,№1?” перед замовленням препарату.