Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Стимулотон таблетки 50 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008759Код реєстрації UA/3195/01/02
ATC-Класифікатор: Сертралін
Торгова назва: Стимулотон
Діюча речовина: Sertraline
374.15 - 487.98 грн

374.15 - 487.98 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Стимулотон таблетки 50 мг №30

Склад:

діюча речовина: sertraline;

1 таблетка містить 50 мг сертраліну (у вигляді 55,95 мг сертраліну гідрохлориду);

допоміжні речовини: магнію стеарат, гідроксипропілцелюлоза, натрію крохмальгліколят

(тип А), кальцію гідрофосфат дигідрат, целюлоза мікрокристалічна;

оболонка: гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (Е 171).

Показання.

Сертралін показаний для лікування наступних розладів:

• великі депресивні епізоди. Запобігання рецидиву великих депресивних епізодів;
  • панічні розлади з наявністю або відсутністю агорафобії;
  • обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) у дорослих та дітей віком 6-17 років;
  • соціальний тривожний розлад;
  • посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Протипоказане застосування сертраліну разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) незворотної дії у зв’язку з ризиком розвитку серотонінового синдрому з проявами таких симптомів як збудження, тремор та гіпертермія. Розпочинати терапію сертраліном не можна щонайменше протягом 14 днів після припинення курсу лікування інгібітором МАО незворотної дії. Застосування сертраліну слід припинити щонайменше за 7 днів до початку терапії інгібітором МАО незворотної дії. Протипоказане одночасне застосування сертраліну та пімозиду (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Спосіб застосування та дози.

Сертралін приймати 1 раз на добу (вранці або ввечері).

Таблетки сертраліну можна приймати незалежно від вживання їжі.

Початок лікування

Депресія та ОКР

Лікування сертраліно

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Княжий Затон, 10
374.15 грн
452.88 грн
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
392.56 грн
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
393.19 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
396.33 грн
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
399.67 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська/Димитрівська, 51/16 (Воровського/Димитрівська)
АНЦвул. Героїв Дніпра, 67А
Подорожникм.Київ, Анни Ахматової,16А
Подорожникм.Київ, Хоткевича Гната,8
Подорожникм.Київ, Вербицького Архітектора,32
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Стимулотон таблетки 50 мг №30

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Стимулотон таблетки 50 мг №30 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт на ліки та придбати Стимулотон таблетки 50 мг №30 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Стимулотон таблетки 50 мг №30 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Стимулотон таблетки 50 мг №30?

Придбати Стимулотон таблетки 50 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Стимулотон таблетки 50 мг №30 серед різних аптек міста становить 422.13 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Стимулотон таблетки 50 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Стимулотон таблетки 50 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Стимулотон таблетки 50 мг №30?” перед замовленням препарату.