Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сорбекс ультра капсули №12
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013825Код реєстрації 05.03.02-04/1532
88.48 - 116.00 грн

88.48 - 116.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Сорбекс Дуо 270 мг капсули N20
95.33 - 144.56 грн
Сорбекс малюк саше №10
Сорбекс малюк саше №10Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Сорбекс ультра капсули №12

Склад:

діюча речовина: вугілля активоване;

1 капсула містить вугілля активованого 0,25 г;

допоміжні речовини: желатин, заліза оксид чорний (Е 172), діамантовий чорний (Е 151).

Показання.

СОРБЕКС® застосовують:

– при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення видалення з організму токсичних речовин;

– при проживанні у несприятливих екологічних умовах або дії шкідливих виробничих чинників, зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей;

у якості допоміжної терапії:

– при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції, гострі та хронічні вірусні гепатити);

– при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострих та хронічних ураженнях печінки, нирок, алергічних, аутоімунних та онкологічних захворюваннях, а також при підвищеному вмісті холестерину.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до сорбенту. Виразкові та ерозивні ураження шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, шлунково-кишкова кровотеча, кишкова непрохідність.

Спосіб застосування та дози.

При метеоризмі та диспепсії дорослим застосовувати по 1 – 3 капсули 3 – 4 рази на добу.

При отруєннях та інтоксикаціях дорослим застосовувати по 2 – 6

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
88.61 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
88.61 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
88.63 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
88.66 грн
АНЦвул. Героїв Дніпра, 22
88.81 грн
Аптека Копійкавул. Героїв Дніпра, 31-А
88.81 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
88.83 грн
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
88.84 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сорбекс ультра капсули №12?

Придбати Сорбекс ультра капсули №12 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сорбекс ультра капсули №12 серед різних аптек міста становить 103.2 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сорбекс ультра капсули №12, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сорбекс ультра капсули №12?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сорбекс ультра капсули №12?” перед замовленням препарату.