Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сольвенцій 25 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012308Код реєстрації UA/7882/01/01
ATC-Класифікатор: Гомеопатія
Торгова назва: Сольвенцій
Виробник: Біолік
122.37 - 161.26 грн

122.37 - 161.26 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До, Після

Інструкція - Сольвенцій 25 мл

Склад:

діючі речовини: спиртові гомеопатичні розведення: кальцію фториду D12, сірки D12, плауна булавоподібного D12, барбарису звичайного D6, туї західної D6;

100 г препарату містять спиртових гомеопатичних розведень: кальцію фториду D12 –
1×10-6 мг, сірки D12 – 1×10-6 мг, плауна булавоподібного D12 – 1×10-6 мг, барбарису звичайного D6 – 0,2 мг, туї західної D6 – 0,3 мг;

допоміжна речовина: етанол 18 % (об/об).

Показання.

У складі комплексної терапії для лікування остеохондрозу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати по 8–10 крапель 1 раз на день; 4 дні приймати, потім перерва на 3 дні, ця   схема   лікування  надалі  повторюється;  як  правило,  курс  лікування  триває  не  менше 1,5–2 місяців. Препарат розчиняти у воді (приблизно чверть склянки) і пити маленькими ковтками, якнайдовше затримуючи у роті. Їжа послаблює дію препарату, тому його слід приймати щонайменше за півгодини до прийому їжі або щонайменше через півгодини після їди. У тяжких випадках лікування триває 1–2 роки. Первинна дія помітна набагато раніше, зазвичай на 2–3-му тижні прийому препарату. При прийомі іноді можливе так зване первинне погіршення чи реакція – тимчасове посилення наявних симптомів захворювання. Така реакція – сприятливе явище, що свідчить про активний перебіг лікувальних процесів. При першій її появі необхідно зробити перерву у прийомі препарату на 7–10 днів.

Діти.

Препарат дітям не застосовувати.

Цей препарат в аптеках м. Хмельницький
На карті Cписок
136.1 грн
Аптека Копійкавул. Зарічанська, 38
АНЦвул. Кам`янецька, 3
138.82 грн
Аптека Копійкавул. Зарічанська, 11 (Набережний Квартал)
Аптека Копійкавул. Проскурівського підпілля, 16
138.88 грн
Бажаємо здоров'я29017, м.Хмельницький, пр-т Миру,66
138.9 грн
Бажаємо здоров'я29013, м.Хмельницький, вул.Соборна,16
138.9 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сольвенцій 25 мл?

Придбати Сольвенцій 25 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сольвенцій 25 мл серед різних аптек міста становить 136.56 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сольвенцій 25 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сольвенцій 25 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сольвенцій 25 мл?” перед замовленням препарату.