Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Шипшини плоди 100 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015138Код реєстрації UA/5893/01/01
ATC-Класифікатор: Трави
Торгова назва: Шипшини плоди
Діюча речовина: Шипшина
49.64 - 58.00 грн

49.64 - 58.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Шипшини плоди 3 г, №20
52.17 - 79.28 грн
Чай "Карпатська лічниця" шипшина №20
Чай "Карпатська лічниця" шипшина №20Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: плоди
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Шипшини плоди 100 г

Склад

діюча речовина: шипшини плоди (Rosae fructus);

1 пачка містить: шипшини плодів (Rosae fructus) 100 г або 130 г;

1 фільтр-пакет містить: шипшини плодів (Rosae fructus) 3 г.

Показання

Загальнозміцнювальний засіб при гострих та хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях; геморагічні діатези; кровотечі різної етіології; передозування антикоагулянтів; гострі та хронічні захворювання печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт); захворювання нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних) – у складі комплексної терапії.

Протипоказання

Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі хвороби нирок, жовчокам'яна хвороба.

Спосіб застосування та дози

1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45-60 хв, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по ½ склянки, дітям віком 10-14 років – по ⅓ склянки, 7-10 років – по 2 столові ложки, 3-7 років – по 1 столовій ложці, 1-3 роки – по 1 десертній ложці. Перед застосуванням настій збовтати.

3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкавул. Ялтинська, 7
АНЦвул. Багговутівська, 3/15
АНЦвул.Попудренка, 54-В
58 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
61.13 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
61.13 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
61.19 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Шипшини плоди 100 г?

Придбати Шипшини плоди 100 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Шипшини плоди 100 г серед різних аптек міста становить 73.81 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Шипшини плоди 100 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Шипшини плоди 100 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Шипшини плоди 100 г?” перед замовленням препарату.