Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 005417Код реєстрації UA/14808/01/01
144.12 - 178.66 грн

144.12 - 178.66 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: порошок для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1

Склад:

діюча речовина: ceftriaxone;

1 флакон містить цефтриаксону (у формі цефтриаксону натрію) 0,5 г або 1 г;

1 ампула розчинника містить розчин лідокаїну гідрохлориду 1% (лідокаїну гідрохлорид, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій),

або

1 ампула розчинника містить воду для ін’єкцій.

Показання.

Лікарський засіб показаний для лікування нижчезазначених інфекцій у дорослих та дітей, включаючи доношених новонароджених (від народження):

• бактеріальний менінгіт;
  • позалікарняна пневмонія;
  • госпітальна пневмонія;
  • гострий середній отит;
  • внутрішньочеревні інфекції;
  • ускладнені інфекції сечовивідних шляхів (включаючи пієлонефрит);
  • інфекції кісток і суглобів;
  • ускладнені інфекції шкіри і м’яких тканин;
  • гонорея;
  • сифіліс;
  • бактеріальний ендокардит.

Лікарський засіб можливо застосовувати для:

• лікування гострого ускладнення хронічної обструктивної хвороби легень у дорослих;
  • лікування дисемінованого бореліозу Лайма (раннього (ІІ стадія) і пізнього (ІІІ стадія)) у дорослих і дітей, включаючи новонароджених віком від 15 днів;
  • передопераційної профілактики інфекцій у місці хірургічного втручання;
  • ведення пацієнтів із нейтропенією, у яких розвинулася гарячка з підозрою на бактеріальну інфекцію;
  • лікування пацієнтів з бактеріємією, яка виникла у зв’язку з будь-якою із вищезазначених інфекцій або якщо є підозра на будь-яку із вищезазначених інфекцій.

Лікарський засіб слід застосовувати разом з іншими антибактеріальними препаратами у випадку, якщо можливий діапазон бактеріальних збудників

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
144.12 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
167.67 грн
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
146.43 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
146.43 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
146.44 грн
Аптека Копійкапр. Глушкова Академіка, 31-А
149.65 грн
Показати ще 20 аптек

Процес отримання рецепту на Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт лікаря та придбати Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1?

Придбати Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1 серед різних аптек міста становить 153.72 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ротацеф порошок 1г №1/лідокаїн 1% 3,5мл №1?” перед замовленням препарату.