Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009205Код реєстрації UA/7191/01/03
45.80 - 99.50 грн

45.80 - 99.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дітям, Аллергікам
Спосіб введення: для носа
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: oxymetazoline;

1 мл крапель містить оксиметазоліну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 0,1 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода для ін’єкцій.

Показання

Гострий риніт, алергічний риніт, напади неінфекційного вазомоторного риніту; для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, при євстахіїті у дітей віком до 1 року, пов’язаного з ринітом. Для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах у дітей віком до 1 року.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Атрофічний риніт.

Не застосовувати після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших хірургічних втручань з оголюванням мозкової оболонки.

При застосуванні інгібіторів моноаміноксидази (МАО) та протягом 2-х тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО, а також інших препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску.

При підвищеному внутрішньоочному тиску, особливо при закритокутовій глаукомі.

При тяжких формах серцево-судинних захворювань (наприклад ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія).

Феохромоцитома.

Метаболічні порушення (наприклад, гіпертиреоз, цукровий діабет).

Гіперплазія передміхурової залози.

Порфірія.

Спосіб застосування та дози

Безпосередньо перед застосуванням препарату флакон треба потримати в долоні, щоб підігріти його до температури тіла. Перед введенням препарату необхідно ретельно прочистити ніс. До початку застосування ковпачок щільно не закручувати! Перед першим застосуванням

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
45.8 грн
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, пр-т Григоренка Петра,32-Д
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Кіпріанова Академіка,8, прим.3а
74.9 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
74.9 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл?

Придбати Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл серед різних аптек міста становить 83.74 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Риназолін краплі 0,1мг/мл 10 мл?” перед замовленням препарату.