Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012190Код реєстрації UA/11608/02/01
128.38 - 157.40 грн

128.38 - 157.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5

Склад:

діюча речовина: meloxicam;

1 мл розчину  містить мелоксикаму 10 мг;

допоміжні речовини: меглюмін, гліцин, полоксамер 188, глікофурол, натрію хлорид, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання.

Короткотривале симптоматичне лікування гострого нападу ревматоїдного артриту та анкілозивного спондиліту, коли пероральний та ректальний шляхи застосування не можуть бути застосовані.

Протипоказання.

• ІІІ триместр вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
  • вік пацієнта до 18 років;
  • гіперчутливість до мелоксикаму або до інших складових лікарського засобу, або до активних речовин з подібною дією, таких як НПЗП, аспірин. Мелоксикам не слід призначати пацієнтам, у яких виникали симптоми астми, носові поліпи, ангіоневротичний набряк або кропив’янка після прийому аспірину чи інших НПЗП;
  • шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, пов’язана з попередньою терапією НПЗП в анамнезі;
  • активна або рецидивуюча пептична виразка/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих підтверджених випадки виразки або кровотечі);
  • тяжка печінкова недостатність;
  • тяжка ниркова недостатність, без застосування діалізу;
  • шлунково-кишкова кровотеча, цереброваскулярна кровотеча в анамнезі або інші порушення згортання крові;
  • розлади гемостазу або одночасне застосування антикоагулянтів (протипоказання, пов’язані зі шляхом застосування);
  • тяжка серцева недостатність;
  • лікування періопераційного болю при коронарному шунтуванні (КШ).

Спосіб застосування та дози.

Внутрішньом’язове застосування.

Одна ін’єкц

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
128.38 грн
Аптека Копійкавул. Каштанова, 5-В
132.86 грн
Аптека Копійкавул. Ялтинська, 7
132.99 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
134.87 грн
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Архипенка Олександра,4, прим.37
140.13 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
141.97 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
142.58 грн
БАМм.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
Подорожникм.Київ, вул.Миколи Кибальчича,13В
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5?

Придбати Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5 серед різних аптек міста становить 145.97 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ревмалгін р-н 10 мг/мл 1,5 мл №5?” перед замовленням препарату.